Strona 1 z 1

Karol

: 26 gru 2013, 22:36
autor: karolus maximus
Witajcie, również posmakowałem ścigania w dzieciństwie aż do momentu gdy tor został przejęty przez młodsze rodzeństwo,przez ponad 20 lat była cisza aż do początku tego roku gdy dostałem zestaw dla syna Carracing Carrera z początku lat 90 ,chciałem zestaw rozbudować wiec kupiłem 2 zestawy(F1) używane z allegro łącznie miało być około 25 metrów z tym ,ze nie pomyślałem ,ze rozstaw szyn nie będzie pasował no i zostały tylko 2 używane zestawy a 3ci poszedł do szafy. Czegoś mi w tym brakowało wiec kupiłem kilka nast używanych zestawów ;) dalej było mało a najbardziej drażniło mnie to, ze mogą ścigać się tylko 2 auta w kraju nic nie mogłem znaleźć na ten temat(net) dopiero na zagranicznych forach aż trafiłem na MDF ,udało się zostałem pochłonięty przez sloty, tak teraz jest problem by z tego wyjść a w zasadzie nawet mi się nie chce :P a chciałem nadmienić po przejściu z plastiku na MDF, do plastiku już nie wrócę :P

Re: Karol

: 27 gru 2013, 11:00
autor: Petrus
Witaj Karol,

fajnie, że rozwijasz swoje hobby również o tory MDF (drewniane).
Bardzo ciekawy temat.

Pozdrawiam i witam.

Re: Karol

: 27 gru 2013, 17:05
autor: Szybki
Witam również na forum.

Pozdrawiam