Strona 1 z 1

Spotkanie w Krakowie na torze wyścigowym.Tor modelarski MDF

: 25 sty 2015, 18:30
autor: Petrus
Miło mi ogłosić, że odbyło się spotkanie na torze wyścigowym w Krakowie.

Dzięki uprzejmości właściciela, Piotra. Piotr dziękuję za cudowną atmosferę i miłe przyjęcie oraz zorganizowanie emocjonujących zawodów. Adrenalina aż kipiała :D .

Dziękuję również wszystkim, którzy przyszli na to spotkanie! Konkurencja była naprawdę szacowna (i pewnie dlatego też przegrałem :roll: ).
No cóż następne spotkanie musimy zrobić w Warszawie.

Pozdrawiam i mam nadzieję do niedługiego zobaczenia.

Aby było co wspominać zamieszczam film z tego spotkania. Modele są niestety nagrane tylko na napięciu 8V i dlatego takie powolne :shock: .