Spotkanie w Krakowie na torze wyścigowym.Tor modelarski MDF
: 25 sty 2015, 18:30
Miło mi ogłosić, że odbyło się spotkanie na torze wyścigowym w Krakowie.
Dzięki uprzejmości właściciela, Piotra. Piotr dziękuję za cudowną atmosferę i miłe przyjęcie oraz zorganizowanie emocjonujących zawodów. Adrenalina aż kipiała
.
Dziękuję również wszystkim, którzy przyszli na to spotkanie! Konkurencja była naprawdę szacowna (i pewnie dlatego też przegrałem
).
No cóż następne spotkanie musimy zrobić w Warszawie.
Pozdrawiam i mam nadzieję do niedługiego zobaczenia.
Aby było co wspominać zamieszczam film z tego spotkania. Modele są niestety nagrane tylko na napięciu 8V i dlatego takie powolne
.
Dzięki uprzejmości właściciela, Piotra. Piotr dziękuję za cudowną atmosferę i miłe przyjęcie oraz zorganizowanie emocjonujących zawodów. Adrenalina aż kipiała
Dziękuję również wszystkim, którzy przyszli na to spotkanie! Konkurencja była naprawdę szacowna (i pewnie dlatego też przegrałem
No cóż następne spotkanie musimy zrobić w Warszawie.
Pozdrawiam i mam nadzieję do niedługiego zobaczenia.
Aby było co wspominać zamieszczam film z tego spotkania. Modele są niestety nagrane tylko na napięciu 8V i dlatego takie powolne