Strona 3 z 9

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 15 lut 2017, 20:18
autor: mrobaszki
p_bladek pisze:Fajny dodatek do makiety, schodzi jak świeże bułeczki.

http://www.ebay.com/itm/291714305215?_t ... EBIDX%3AIT
Nie jest tanie. A może samemu coś takiego zrobić?

https://m.youtube.com/watch?v=0_guMOYoCpw

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 15 lut 2017, 20:51
autor: p_bladek
mrobaszki pisze:
p_bladek pisze:Fajny dodatek do makiety, schodzi jak świeże bułeczki.

http://www.ebay.com/itm/291714305215?_t ... EBIDX%3AIT
Nie jest tanie. A może samemu coś takiego zrobić?

https://m.youtube.com/watch?v=0_guMOYoCpw
Sama siatka tych rozmiarów na jedno przęsło kosztuje u nas 8pln + przesyłka do tego drut, klej i czas. Jedno przęsło koszt ok 12pln gotowe. Jeszcze jeden ważny aspekt. Makieta modelarska to nie tor. Po torze jeżdżą autka a w modelarstwie redukcyjnym sceneria jest statyczna. Siatka zrobiona tym sposobem sie raczej nie nadaje.

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 15 lut 2017, 21:21
autor: mrobaszki
Fakt, o tym nie pomyślałem, ale przyznasz że ładnie to wygląda ;)

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 16 lut 2017, 08:50
autor: DeathThorn

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 16 lut 2017, 11:19
autor: p_bladek
2/30 6szt 125 PLN w Lorein w Warszawie, przed chwilą macałem na sklepie, więc za używkę to marny interes. 3/30 wygląda ciekawie zwłaszcza że ma pobocza.

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 16 lut 2017, 21:42
autor: p_bladek
wilku pisze:
mrobaszki pisze:Witam,
może ktoś zainteresowany i stanie do boju:
http://allegro.pl/carrera-digital-132-r ... 77497.html
A spróbuję do logicznej granicy powalczyć . Mam ten zestaw i na podmianke był by w sam raz. Ale spinać się nie będę bo tak jak tutaj piszą doświadczeni nie ma co się pchać w startowe zestawy, tylko lepiej nabyć coś co się wykorzysta a nie będzie leżeć w pudle z cyklu "przydasie"
Udało się?

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 16 lut 2017, 22:28
autor: mrobaszki
p_bladek pisze:
wilku pisze:
mrobaszki pisze:Witam,
może ktoś zainteresowany i stanie do boju:
http://allegro.pl/carrera-digital-132-r ... 77497.html
A spróbuję do logicznej granicy powalczyć . Mam ten zestaw i na podmianke był by w sam raz. Ale spinać się nie będę bo tak jak tutaj piszą doświadczeni nie ma co się pchać w startowe zestawy, tylko lepiej nabyć coś co się wykorzysta a nie będzie leżeć w pudle z cyklu "przydasie"
Udało się?
569pln, niezła cena za zestaw.

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 17 lut 2017, 19:17
autor: TomeG
mrobaszki pisze:
p_bladek pisze:
wilku pisze: A spróbuję do logicznej granicy powalczyć . Mam ten zestaw i na podmianke był by w sam raz. Ale spinać się nie będę bo tak jak tutaj piszą doświadczeni nie ma co się pchać w startowe zestawy, tylko lepiej nabyć coś co się wykorzysta a nie będzie leżeć w pudle z cyklu "przydasie"
Udało się?
569pln, niezła cena za zestaw.
oszustwo, podstawiony zwycięzca - sprzedają ponownie, teraz już za 900, nawet nie zadali sobie trudu, żeby wystawić z innego konta :!:
http://allegro.pl/carrera-digital-132-r ... ule_id=201

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 17 lut 2017, 19:19
autor: Petrus
TomeG pisze:
mrobaszki pisze:
p_bladek pisze:Udało się?
569pln, niezła cena za zestaw.
oszustwo, podstawiony zwycięzca - sprzedają ponownie, teraz już za 900, nawet nie zadali sobie trudu, żeby wystawić z innego konta :!:
http://allegro.pl/carrera-digital-132-r ... ule_id=201

To trzeba sobie darować. Jeszcze na dodatek to cywilne samochody są. Mają na ogół węższe opony i felgi z tyłu.

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 17 lut 2017, 20:26
autor: p_bladek
TomeG pisze:
mrobaszki pisze:
p_bladek pisze:Udało się?
569pln, niezła cena za zestaw.
oszustwo, podstawiony zwycięzca - sprzedają ponownie, teraz już za 900, nawet nie zadali sobie trudu, żeby wystawić z innego konta :!:
http://allegro.pl/carrera-digital-132-r ... ule_id=201
Zgłoś do Allegro. Tępią takie zachowanie bo tracą na tym kasę.

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 17 lut 2017, 23:56
autor: p_bladek

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 18 lut 2017, 08:15
autor: mrobaszki
p_bladek pisze:Łapcie byle szybko.
http://allegro.pl/carrera-digital-132-l ... 82154.html
Masz pierszeństwo, nie zwlekaj ;)

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 18 lut 2017, 09:17
autor: p_bladek
mrobaszki pisze:
p_bladek pisze:Łapcie byle szybko.
http://allegro.pl/carrera-digital-132-l ... 82154.html
Masz pierszeństwo, nie zwlekaj ;)
A dasz mi dach nad głową jak ślubna mi walizki wystawi? Kupiłem Pitlane, budżet na ten miesiąc zamknięty. Gdyby nie to juz by go nie było. Wystarczy sobie przeliczyć. Nawet jak nie potrzebujesz takiego autka. Pudełko 20 pln (na ebay trzeba zapłacic ok 33) Dekoder Jakies 80pln. Sprzedajesz same autko po wyjęciu dekodera jako evolution. Maroo dość często wystawia takie autka więc spokojnie ;)

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 18 lut 2017, 09:42
autor: mrobaszki
p_bladek pisze:
mrobaszki pisze:
p_bladek pisze:Łapcie byle szybko.
http://allegro.pl/carrera-digital-132-l ... 82154.html
Masz pierszeństwo, nie zwlekaj ;)
A dasz mi dach nad głową jak ślubna mi walizki wystawi? Kupiłem Pitlane, budżet na ten miesiąc zamknięty. Gdyby nie to juz by go nie było. Wystarczy sobie przeliczyć. Nawet jak nie potrzebujesz takiego autka. Pudełko 20 pln (na ebay trzeba zapłacic ok 33) Dekoder Jakies 80pln. Sprzedajesz same autko po wyjęciu dekodera jako evolution. Maroo dość często wystawia takie autka więc spokojnie ;)
Kojarzę że nie tylko pitlane kupiłeś w tym miesiącu ;) , auta też były ;) . Ja czasem chomikuje zakupy w garażu, nie wystawiając ich odrazu, jak jest jakaś kumulacja zakupowa wynikająca z okazji ;).
Ps. A jak tam Haribo?

Re: Ciekawe aukcje ALLEGRO.PL

: 18 lut 2017, 09:50
autor: p_bladek
Męczysz, męczysz i jeszcze wymęczysz to Haribo :lol: . Niejeżdżony stoi w pudle. Muszę się nim przejechać u Petrusa, ale zawsze wiatr w oczy na spotkania. Czekamy jeszcze :mrgreen: