Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Cześć!!!

Poznajmy się! Napisz co Ciebie interesuje i skąd jesteś. Może wspólny wyścig ??
ODPOWIEDZ
TomeG
Ścigant
Ścigant
Posty: 157
Rejestracja: 13 gru 2015, 11:10

Cześć!!!

Post autor: TomeG »

Jestem z Warszawy i czekam na Mikołaja. Podobno ma przynieść 132 GT Passion.
Nie mogąc się doczekać poprosiłem by dorzucił jeszcze pit lane, wieżę, światła startowe i 3 auto z kontrolerem.

Jak się domyślacie formalnie to prezent dla następnego pokolenia, ale ono jeszcze nie ogarnia autorennbahnplaner :-D
Kilkadziesiąt (sic!) lat temu miałem Autodrahę i tak mi sentyment pozostał. Kilka lat temu kupiłem GO!!!, ale jakoś to mnie ona nie nasyciła.
Jak zobaczyłem możliwości DIGITAL to, pomimo ceny, list do Mikołaja wysłałem na drugi dzień :-D
Awatar użytkownika
Brutus
Starter
Starter
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2015, 17:52

Re: Cześć!!!

Post autor: Brutus »

To nadajemy na tych samych falach, ja już mam kupiony zestaw, który czeka na gwiazdora..... :)
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Cześć!!!

Post autor: Petrus »

TomeG pisze:Jestem z Warszawy i czekam na Mikołaja. Podobno ma przynieść 132 GT Passion.
Nie mogąc się doczekać poprosiłem by dorzucił jeszcze pit lane, wieżę, światła startowe i 3 auto z kontrolerem.

Jak się domyślacie formalnie to prezent dla następnego pokolenia, ale ono jeszcze nie ogarnia autorennbahnplaner :-D
Kilkadziesiąt (sic!) lat temu miałem Autodrahę i tak mi sentyment pozostał. Kilka lat temu kupiłem GO!!!, ale jakoś to mnie ona nie nasyciła.
Jak zobaczyłem możliwości DIGITAL to, pomimo ceny, list do Mikołaja wysłałem na drugi dzień :-D
Witaj Tomek na naszym forum. Ja również tak zaczynałem :lol: . Zabawa ta bardziej nas wciąga niż nasze pociechy (musisz się na to nastawić :D ).

Powodzenia!
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
ODPOWIEDZ