Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

klasy aut

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
ODPOWIEDZ
mac
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 36
Rejestracja: 26 sty 2015, 13:50

klasy aut

Post autor: mac »

Witam,

Jeżdżę obecnie autami z grupy GT3, chciałbym dokupić sobie jakieś ale są to z klasy GT2 lub DTM. Nie jeździłem jeszcze innymi. Czy jest jakaś różnica w prowadzeniu się aut z różnych klas ?
czy będzie sprawiedliwie jak ustawie auta np.GT2 z tymi z GT3 czy nie ma to żadnego znaczenia? oprócz wizualnego oczywiście ;)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: klasy aut

Post autor: Petrus »

mac pisze:Witam,

Jeżdżę obecnie autami z grupy GT3, chciałbym dokupić sobie jakieś ale są to z klasy GT2 lub DTM. Nie jeździłem jeszcze innymi. Czy jest jakaś różnica w prowadzeniu się aut z różnych klas ?
czy będzie sprawiedliwie jak ustawie auta np.GT2 z tymi z GT3 czy nie ma to żadnego znaczenia? oprócz wizualnego oczywiście ;)

pozdrawiam
Jakie masz te autka konkretnie i jakie chciałbyś kupić? Gt3 - porsche carrera a GT2 ferrari?
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
mac
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 36
Rejestracja: 26 sty 2015, 13:50

Re: klasy aut

Post autor: mac »

Witaj Petrus,

Mam auta z klasy gt3 bmw z4 i aston martina v12 vantage, a chciałbym dokupić la ferrari i porsche 918 spyder lub ferrari 458 italia z gt2. Czy to można zestawić razem w wyscigu, żeby szanse były równe?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: klasy aut

Post autor: Petrus »

mac pisze:Witaj Petrus,

Mam auta z klasy gt3 bmw z4 i aston martina v12 vantage, a chciałbym dokupić la ferrari i porsche 918 spyder lub ferrari 458 italia z gt2. Czy to można zestawić razem w wyscigu, żeby szanse były równe?

Pozdrawiam
Mam ferrari 458 i jeździ bardzo słabo w porównaniu np. z porsche 911 (pewnie spyder jeździ podobnie). Czyli Ferrari bym raczej nie kupował. Generalnie mam kilka klas podobnych samochodów np. Audi A5 lub A4, Mercedesy DTM (wbrew pozorom jeżdżą inaczej niż Audi) i porsche carrera. Reszta to mix czyli BMW 3 (słaby) i Ferrari ale nadają się dobrze do Ghostów :D
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
mac
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 36
Rejestracja: 26 sty 2015, 13:50

Re: klasy aut

Post autor: mac »

Dziekuję za odpowiedź. Idę w takim razie w dtm-y ;)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ