Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

pozdowienia z Kielc

Poznajmy się! Napisz co Ciebie interesuje i skąd jesteś. Może wspólny wyścig ??
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zeppelin
Starter
Starter
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:51

pozdowienia z Kielc

Post autor: zeppelin »

witam forumowiczów, trafiłem tu , gdyż właśnie zacząłem budowę toru. Mój tor jest zabytkiem z czasów PRL(produkcja NRD firma Prefo).za moich szkolnych czasów była to dla mnie zabawka nie osiągalna za względu na cenę, dopiero na studiach będąc na wycieczce w NRD kupiłem sobie zestaw podstawowy i trochę dodatkowych torów, jednak długo się nim nie nacieszyłem, rodzina, dziecko itd ,na zabawę nie było czasu, tor powędrował do siostrzeńca, i dopiero teraz po wielu latach postanowiłem spełnić do końca swoje marzenia i nabyłem na allegro trochę elementów i właśnie dziś ułożyłem tor po raz pierwszy- nie jest zbyt duży(230x120cm) ale większy się nie mieści w pokoju. to tyle :-)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: pozdowienia z Kielc

Post autor: Petrus »

Witaj nna forum :D !

Twoja historia z torami wyścigowymi slot car jest pewnie dla wielu z nas podobna. Fajnie że dołączyłeś. Pokaż swój tor.

Niedawno uruchomiłem powiadamianie o nowych postach do postu, który się umieściło. Czy dostałeś taki post informujący?
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Awatar użytkownika
zeppelin
Starter
Starter
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:51

Re: pozdowienia z Kielc

Post autor: zeppelin »

witam, maila otrzymałem, co do zdjęć toru, to jak będzie gotowy , podeślę, teraz jeszcze czekam na element toru z licznikiem okrążeń, kupiłem na e-bayu, jak go dostanę zacznę budowę
pozdrawiam Jarek Dąbrowski
Awatar użytkownika
GOPiotrGO
Ścigant
Ścigant
Posty: 139
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09

Re: pozdowienia z Kielc

Post autor: GOPiotrGO »

zeppelin pisze:witam forumowiczów, trafiłem tu , gdyż właśnie zacząłem budowę toru. Mój tor jest zabytkiem z czasów PRL(produkcja NRD firma Prefo).za moich szkolnych czasów była to dla mnie zabawka nie osiągalna za względu na cenę, dopiero na studiach będąc na wycieczce w NRD kupiłem sobie zestaw podstawowy i trochę dodatkowych torów, jednak długo się nim nie nacieszyłem, rodzina, dziecko itd ,na zabawę nie było czasu, tor powędrował do siostrzeńca, i dopiero teraz po wielu latach postanowiłem spełnić do końca swoje marzenia i nabyłem na allegro trochę elementów i właśnie dziś ułożyłem tor po raz pierwszy- nie jest zbyt duży(230x120cm) ale większy się nie mieści w pokoju. to tyle :-)
pozdrawiam

Witamy Jarek u slotterów :lol: .!

Czuję, że też się wkręcisz :D
Awatar użytkownika
zeppelin
Starter
Starter
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:51

Re: pozdowienia z Kielc

Post autor: zeppelin »

ja już jestem wkręcony :-) ale raczej tylko w oldskulowy tor, bo kręci mnie zabytkowa motoryzacja
ODPOWIEDZ