Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Części zamienne DIGITAL 132

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
Tomal76
Starter
Starter
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2014, 21:16

Części zamienne DIGITAL 132

Post autor: Tomal76 »

Witajcie ..

właśnie się zarejestrowałem na tej stronce..mam pytanie czy wiecie może gdzie można zdobyć oświetlenie do konkretnego autka ( ferrari 599xx) światełka z przodu..

i czy może wiecie gdzie można nabyć spoilery do autek..nabyłem ostatnio 4 sztuki po 20 zł :) tak dwadzieścia złotych.. brakuje im spoilerów i lusterek.. a i czy wiecie ile kosztuje dekoder żeby z autka evolution zrobić digital...

będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi...pozdrawiam.
Awatar użytkownika
karolus maximus
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 98
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:34

Re: Części zamienne DIGITAL 132

Post autor: karolus maximus »

Hej, w http://www.krainazabawy.pl można kupić części trzeba im podać nr katalogowy ,katalogi z częściami sa na stronie carrera a chip kosztuje ok 70 bynajmniej takie sa ceny na allegro
Tomal76
Starter
Starter
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2014, 21:16

Re: Części zamienne DIGITAL 132

Post autor: Tomal76 »

Wielkie dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wojt.rak
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 69
Rejestracja: 22 gru 2013, 11:37

Re: Części zamienne DIGITAL 132

Post autor: Wojt.rak »

karolus maximus pisze:Hej, w http://www.krainazabawy.pl można kupić części trzeba im podać nr katalogowy ,katalogi z częściami sa na stronie carrera a chip kosztuje ok 70 bynajmniej takie sa ceny na allegro
Jak też tam kupowałem i wszystko było ok. Można również spróbować na www.czaszabawy.pl
Papa

Wojtek

Mam Formułe !! Ale jazda !!
ODPOWIEDZ