Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Czy ma ktoś Carrera Digital 143?

Pokaż jak budujesz swój tor, jak tworzysz makietę oraz jakie masz ciekawe pomysły. Podziel się swoim doświadczeniem. Zapytaj jak potrzebujesz porady na przykład w ułożeniu ciekawej trasy toru.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojt.rak
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 69
Rejestracja: 22 gru 2013, 11:37

Czy ma ktoś Carrera Digital 143?

Post autor: Wojt.rak »

Witam,

czy ma ktoś z Was Carrera Digital 143. Czy dużo trzeba inwestować aby przesiąść się z normalnego GO na digital?

Czy warto?
Papa

Wojtek

Mam Formułe !! Ale jazda !!
Xdamian
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2014, 13:27

Re: Czy ma ktoś Carrera Digital 143?

Post autor: Xdamian »

143 jest tani ale biedny w porównaniu do 132. Moim zdaniem raczej warto powoli kupować D132. Tym bardziej ze n a allegro można trafić bardzo dobre okazje.
Awatar użytkownika
GOPiotrGO
Ścigant
Ścigant
Posty: 139
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09

Re: Czy ma ktoś Carrera Digital 143?

Post autor: GOPiotrGO »

Xdamian pisze:143 jest tani ale biedny w porównaniu do 132. Moim zdaniem raczej warto powoli kupować D132. Tym bardziej ze n a allegro można trafić bardzo dobre okazje.

Zgadzam się. A jeśli jednak jest to za droga inwestycja to fajnie też zostać przy starym dobrym i sprawdzonym Carrera GO.
Awatar użytkownika
Wojt.rak
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 69
Rejestracja: 22 gru 2013, 11:37

Re: Czy ma ktoś Carrera Digital 143?

Post autor: Wojt.rak »

GOPiotrGO pisze:
Xdamian pisze:143 jest tani ale biedny w porównaniu do 132. Moim zdaniem raczej warto powoli kupować D132. Tym bardziej ze n a allegro można trafić bardzo dobre okazje.

Zgadzam się. A jeśli jednak jest to za droga inwestycja to fajnie też zostać przy starym dobrym i sprawdzonym Carrera GO.

Tak też chyba zrobie. Widzę, że z Carrera GO też można niezłe rzeczy wyczarować.
Papa

Wojtek

Mam Formułe !! Ale jazda !!
Xdamian
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2014, 13:27

Re: Czy ma ktoś Carrera Digital 143?

Post autor: Xdamian »

Popatrz po aukcjach, mozna wychaczyc sprzęt w naprawdę dobrej cenie. Szczególnie od handlarzy sprowadzajacych z Niemiec. Sam tak kupuje. Nie dałem więcej niż 50 % ceny katalogowej za to co mam.
Awatar użytkownika
Szybki
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 43
Rejestracja: 22 gru 2013, 11:58

Re: Czy ma ktoś Carrera Digital 143?

Post autor: Szybki »

Ze zdjęć wywnioskowałem, że jest już przynajmniej jeden z nas co ma Carrera Digital 143. Ze zdjęć widać, że całkiem duży ten tor.

Więcej tu:
http://www.torysamochodowe.pl/viewtopic ... 94550636d8
Szybko, Szybciej, ...... Szybki

Pozdrawiam
jacko
Starter
Starter
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2015, 00:37

Re: Czy ma ktoś Carrera Digital 143?

Post autor: jacko »

A czy orientujecie się jaki najdłuższy tor można zrobić w systemie Carrera Go!!! ?
Awatar użytkownika
GOPiotrGO
Ścigant
Ścigant
Posty: 139
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09

Re: Czy ma ktoś Carrera Digital 143?

Post autor: GOPiotrGO »

jacko pisze:A czy orientujecie się jaki najdłuższy tor można zrobić w systemie Carrera Go!!! ?

Myślę, ze do nieskończoności. Wszystko jest sprawą napięcia i zasilania do toru. Tylko to nas ogranicza. Da się to w prosty sposób rozwiązać poprzez stosowanie dodatkowych kabelków z podłączeniem prądu. Rozwiązanie tanie i proste.

Na forum znajdziesz również poradniki jak to zrobić.
ODPOWIEDZ