Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

SmartRace

Pytania i odpowiedzi oraz wasze doświadczenia na temat pozostałego oprogramowania dla torów samochodowych slotcar. Programy jak HSSRMS, Ultimate Racer lub program Carrera.
ODPOWIEDZ
lucky_luke
Starter
Starter
Posty: 17
Rejestracja: 01 gru 2018, 10:15

SmartRace

Post autor: lucky_luke »

Aplikacja SmartRace - łatwa, bardzo intuicyjna obsługa i w dodatku od niedawna po polsku :)

Ma sporo dodatków - m.in. symulacja pogody, system kar, tryb mistrzostw, symulacja uszkodzeń, wirtualny samochód bezpieczeństwa, teraz ma wejść jakiś Klub Mistrzostw i jest jeszcze SmartRace Connect - dzięki temu każdy może podpiąć swój smartfon, tablet pod aplikację i mieć swój własny wyświetlacz.

Do działania potrzebny jest AppConnect i apka SmartRace. Potem można użyć np. Schomecasta, żeby rzucić obraz na TV lub monitor i jazda :)

Generalnie polecam, szczególnie, że jest po polsku. I przy okazji - to pierwsza wersja tłumaczenie, jak macie jakieś sugestie (jak choćby nieszczęsne "potiwerdzenie"...) to przy następnej aktualizacji się poprawi :)
mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 395
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: SmartRace

Post autor: mrobaszki »

Super, dzięki za info
MRO
Awatar użytkownika
kempol
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 423
Rejestracja: 11 kwie 2015, 23:55
Lokalizacja: Warszawa/Tarnowskie Góry

Re: SmartRace

Post autor: kempol »

Dawno nie używałem, od kiedy jest po Polsku?
Pozdrawiam
Kempol

-.- --- -.-. .... .- -- / -.-. .. ..-.. / .- -. .. ..-

"Ci którzy chcą szukają sposobu, ci którzy nie chcą szukają powodu"
lucky_luke
Starter
Starter
Posty: 17
Rejestracja: 01 gru 2018, 10:15

Re: SmartRace

Post autor: lucky_luke »

Od ostatniej aktualizacji, kilka dni temu ;) fajne, bo komunikaty głosowe są po polsku, dzieciaki mają wielką frajdę jak słyszą, że zrobili najlepszy czas ;)
Awatar użytkownika
kempol
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 423
Rejestracja: 11 kwie 2015, 23:55
Lokalizacja: Warszawa/Tarnowskie Góry

Re: SmartRace

Post autor: kempol »

Dzięki za informacje.
Pozdrawiam
Kempol

-.- --- -.-. .... .- -- / -.-. .. ..-.. / .- -. .. ..-

"Ci którzy chcą szukają sposobu, ci którzy nie chcą szukają powodu"
winnepago
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 32
Rejestracja: 20 gru 2017, 21:56

Re: SmartRace

Post autor: winnepago »

dla mnie ta apka jest super:) do tego można zrobić smart wiew i wyświetlić wszystko na telewizorze. no i teraz jeszcze język polski jest:)
winnepago
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 32
Rejestracja: 20 gru 2017, 21:56

Re: SmartRace

Post autor: winnepago »

Na stronie smartrace.de jest tez program do projektowania tras a takze gotowe projekty.... bardzo fajnie ze aplikacja jak i strona sie rozwija:)
ODPOWIEDZ