Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Pytanie o tunning

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Re: Pytanie o tunning

Post autor: norbert1222 »

Moim zdaniem nie warto. Raczej trzymać się podobnych obrotów jak oryginalny silnik. NSR to silniki wyczynowe. I tak te najsłabsze biją carrerowe na głowę. Szczególnie momentem obrotowym. Moje sharki sa właściwie takie same jak oryginalny silnik. Delikatnie mają większy moment obrotowy scsame obroty takie same. Jest to silnik 2 najsłabszy z sharkow. I jest super. Więc tobie polecam raczej też z tych najsłabszych.
Rejent
Starter
Starter
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2020, 11:19

Re: Pytanie o tunning

Post autor: Rejent »

Dzieki za porady. Na stronie https://www.slotcarfactory.de/ znalazłem praktycznie wszystko.
Jak dla mnie idealne jest to, że są tam podane części dla poszczególnych aut Carrery - gubiłem się na innych stronach w aspekcie kompatybilności.
Mam nadzieję, że przesyłka dotrze przed weekendem.
Mały ruch na forum, więc zrobię temat z moimi przeróbkami, otwarty na rady i krytykę :)
ODPOWIEDZ