Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.
Dzięki temu będziesz informowany na bieżąco o nowych filmach. Znajdziesz tam informację dotyczącą torów wyścigowych, instrukcji, prezentacji i ciekawostek.
Oczywiście im więcej subskrypcji to więcej motywacji do tworzenia nowych filmów :-).
Dziękuję!

Kolejność wyświetlania postów

Mile widziane są wszystkie uwagi dotyczące samego forum. Układ kategorii, podział tematów lub sama konfiguracja. Piszcie swoje sugestie.
TomeG
Ścigant
Ścigant

Kolejność wyświetlania postów

Post #1 autor: TomeG » 04 mar 2017, 12:40

Zastanawiam się czy nie było by wygodniej gdyby najnowsze posty pojawiały się na początku, a nie na końcu. Ci, którzy w miarę regularnie używają forum nie czytają przecież wszystkiego po kolei tylko raczej śledzą ostatnie posty w danym temacie. No chyba, że w jakichś preferencjach to można ustawić w ten sposób?

2byszek
Użytkownik szos
Użytkownik szos

Re: Kolejność wyświetlania postów

Post #2 autor: 2byszek » 04 mar 2017, 13:51

Według mnie tak jak jest jest dobrze.

Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Kontaktowanie:

Post #3 autor: DeathThorn » 04 mar 2017, 15:17

jest tu tak jak na kazdym forum nic bym nie mieszal z kolejnoscia postów :)

TomeG
Ścigant
Ścigant

Post #4 autor: TomeG » 04 mar 2017, 17:04

"...się kręci Słońce dookoła Ziemi..." :mrgreen:

ciekawe, że w trybie odpowiedzi na posta kolejność się jednak odwraca...

ale ostatecznie nie nalegam, przecież mamy demokrację :D

mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy

Post #5 autor: mrobaszki » 04 mar 2017, 17:12

TomeG pisze:Zastanawiam się czy nie było by wygodniej gdyby najnowsze posty pojawiały się na początku, a nie na końcu. Ci, którzy w miarę regularnie używają forum nie czytają przecież wszystkiego po kolei tylko raczej śledzą ostatnie posty w danym temacie. No chyba, że w jakichś preferencjach to można ustawić w ten sposób?

Moim zdaniem było by łatwiej, popieram ;)

Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator

Post #6 autor: Petrus » 04 mar 2017, 22:01

TomeG pisze:Zastanawiam się czy nie było by wygodniej gdyby najnowsze posty pojawiały się na początku, a nie na końcu. Ci, którzy w miarę regularnie używają forum nie czytają przecież wszystkiego po kolei tylko raczej śledzą ostatnie posty w danym temacie. No chyba, że w jakichś preferencjach to można ustawić w ten sposób?

We wszystkich forach, które oglądałem tak jest przyjęte. Rozumiem, że problemem jest "dojście" do ostatniego posta? Ja zawsze korzystam z klikania w taki malutki prostokącik przy ostatnim autorze posta. Dzięki niemu można "skoczyć" bezpośrednio do ostatniego posta.

Pewnie takie rozwiązanie z chronologia postów jest dlatego, aby była cała historia wątku też dla nowych użytkowników. Przy pisaniu posta jest z kolei na odwrót bo odnosimy się na ogół do jednego z bieżących postów i możemy wtedy go cytować.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"

mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy

Post #7 autor: mrobaszki » 04 mar 2017, 23:36

Petrus pisze:

We wszystkich forach, które oglądałem tak jest przyjęte. Rozumiem, że problemem jest "dojście" do ostatniego posta? Ja zawsze korzystam z klikania w taki malutki prostokącik przy ostatnim autorze posta. Dzięki niemu można "skoczyć" bezpośrednio do ostatniego posta.

Pewnie takie rozwiązanie z chronologia postów jest dlatego, aby była cała historia wątku też dla nowych użytkowników. Przy pisaniu posta jest z kolei na odwrót bo odnosimy się na ogół do jednego z bieżących postów i możemy wtedy go cytować.

Dzięki Petrus, jestem z wami prawie dwa lata ale z tej funkcji nie korzystałem, bo niewiedziałem :roll:

Wróć do „Na temat samego forum”