Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Carrera first a Go

Tutaj można się wymieniać informacjami na temat innych systemów takich jak SCALETRIX SPORT, NINCO SCX itp.
ODPOWIEDZ
Beegos
Starter
Starter
Posty: 2
Rejestracja: 25 gru 2018, 17:30

Carrera first a Go

Post autor: Beegos »

Witam,

Jestem nowy na forum i nie moge znależć nigdzie odpowiedzi na pytanie: czy do torów carrera first dla najmłodszych można dokupić auta z serii go ? Na pudełku napisane ze niekompatybilne, ale nie wiem czy tory, czy same auta. Dodatkowych aut do serii first jako tako nie widziałem, jedynie same zestawy... Fajnie byłoby wiedziec tez, jakie sa techniczne roznice miedzy first a go....
Młody sie irytuje ze jedno auto jezdzi wolniej od drugiego, niezależnie na jakim torze jedzie...
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: Carrera first a Go

Post autor: DeathThorn »

Hi

Carrera First jest mniejsze od GO

Go to skala 1:43, First to jakieś 1:50. co za tym idzie tory nie pasują do siebie w żaden sposób.
Zasilanie: GO jest zasilane zasilaczem 14.8 V, 2x 350 mA, FIRST to baterie 4 x R14 ( C )
Aut nie dokupisz do Carrera First bo ten system powstał jako demo Carrera GO :) ma tylko zarazić SlotCars-ami :mrgreen:
Auta z Go nie pojadą na tym torze bo zasilanie za male bedzie. Natopmiast ayta z FIRST polecą na torze GO i będa szybciej smigać tyle że beą sie grzały i mogą skonać :roll:

Obrazek
Beegos
Starter
Starter
Posty: 2
Rejestracja: 25 gru 2018, 17:30

Re: Carrera first a Go

Post autor: Beegos »

Tak to jest jak najpierw sie kupuje a pozniej sie czyta ;)
Jakbym wiedział to bym młodemu kupił zestaw Carsy Disneya z serii GO bo tez sa.....
Z wolniejszym autem poradziłem sobie WD40, teraz smigają równo
ODPOWIEDZ