Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.
Dzięki temu będziesz informowany na bieżąco o nowych filmach. Znajdziesz tam informację dotyczącą torów wyścigowych, instrukcji, prezentacji i ciekawostek.
Oczywiście im więcej subskrypcji to więcej motywacji do tworzenia nowych filmów :-).
Dziękuję!

Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
norbert1222
Ścigant
Ścigant

Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post #1 autor: norbert1222 » 18 gru 2019, 11:59

Witam.
Czy ktoś z was kupił samochody digital 132 produkowane w 2019 roku i ma z nimi jakieś problemy??
Celowo nie piszę jakie. Nie chce nic nikomu sugerować. JA na 6 kupionych aut 6 odsyłam do serwisu z reklamacją.
Jeden problem aut jest poważny drugi mniej, jednak ten pierwszy na tyle poważny że bez serwisu się nie obywa.
Czekam chłopaki na wasze spostrzeżenia.
Norbert.

norbert1222
Ścigant
Ścigant

Re: Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post #2 autor: norbert1222 » 08 sty 2020, 11:32

No cóż jestem zawiedziony.
Chyba ja tylko mam pecha i moje nowe auta mają defekty.
Głównym jest to że są duuuuuużo szybsze niż inne auta carrery produkowane wcześniej. Oczywiście mówimy o tej samej nastawie CU.
Dodatkowo można nastawiać prędkość od 1 do 5 CU powyżej 5 osiągi aut się już nie zmieniają. Silnik kręci się na maksymalnych obrotach.
Porównując stare auta i nowe (produkowane w 2019 bo takie mam) żeby jeździły w miarę równo to stare nastawiam na 5 a nowe na 1 lub 2, i na tym 1 lub 2 już są bardzo szybkie. Reasumując dzieci tymi autami nie pobawią się.
Znalazłem na SlotForum International temat o tej usterce nowych aut temat, i dokładnie takie same problemy mają koledzy na całym świecie.
Dodam że auta są już miesiąc w serwisie a temat jet jest przedstawiony ponownie producentowi. Przynajmniej tak pisze do mnie serwis.
Norb.

Awatar użytkownika
kempol
Fast&Furious
Fast&Furious

Post #3 autor: kempol » 10 sty 2020, 10:49

Witam

Jedynie mogę dodać, że kupiłem kilka samochodów w skali 1:24 i tam takiego problemu nie ma.
Pozdrawiam
Kempol

-.- --- -.-. .... .- -- / -.-. .. ..-.. / .- -. .. ..-

"Ci którzy chcą szukają sposobu, ci którzy nie chcą szukają powodu"

norbert1222
Ścigant
Ścigant

Post #4 autor: norbert1222 » 10 sty 2020, 10:58

Ale dekoder do 124 się nie zmienił.
Niestety w nim się problem zrobił. Czytałem jeszcze więcej o tym i sporo zagranicznych kolegów twierdzi że problem generuje jakaś część o nazwie FET. Chyba to jakiś tranzystor.
Szkoda się zagłębiać dalej bo to i tak nic nie daje. Szkoda tylko że carrera wali sobie w kulki i ten syf dalej sprzedaje i milczy o wadzie.
Norbert.

Wróć do „Samochody w skali 1:32 i 1:24”