Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Witajcie rajdowcy :)

Poznajmy się! Napisz co Ciebie interesuje i skąd jesteś. Może wspólny wyścig ??
ODPOWIEDZ
Tomal76
Starter
Starter
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2014, 21:16

Witajcie rajdowcy :)

Post autor: Tomal76 »

witam was wszystki.

rok temu widziałem w sklepie makietę z torem carrera digital 132..no i byłem pod wrażeniem jak autka fajnie mogą wchodzić bokiem w zakrety ...wow... no ale cena była masakra..
odkurzyłem swój stary tro z czasów DDR no ale autka nie jeździły no i na pewno nie wchodziły bokiem na zakrętach choć na tamte lata a było to z 30 temu:( dawało wiele radości..

no i urodzinki synka 5 lat :) i pomysł zbiórka na tor...no i jest... w rustoys ( sieciowy) za 700 kupiłem carrera digital 132 ferrari competition.. no i reakcja dziecka bezcennna:) no a ja wiedząc ze tor leży schowany już dwa tyg przed urodzinami nie dawalo mi spokoju... jeden dzień wolnhy w pracy i testy... super zabawa...

fajnie ze jest takie forum..bo nie moglem nic znaleśc po polsku żeby podpytać się w roznych tematach...pozdrawiam was wszystkich

Tomasz T
edmundito
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2014, 15:51

Re: Witajcie rajdowcy :)

Post autor: edmundito »

Witaj
z carrera digital nie mam za wiele wspolnego ale jak bede cos wiedzial to chetnie pomoge.
Pzodro
ed
Awatar użytkownika
Wojt.rak
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 69
Rejestracja: 22 gru 2013, 11:37

Re: Witajcie rajdowcy :)

Post autor: Wojt.rak »

Witaj, witaj,

powolutku, powolutku zbiera nas się garstka. Witamy w naszej miko społeczności :) .

W miarę możliwości będziemy pomagać i liczymy również na to że podzielisz się również swoimi doświadczeniami.
Papa

Wojtek

Mam Formułe !! Ale jazda !!
ODPOWIEDZ