Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Slot cars są super, a co ze skalą 1:1?

Tu można rozmawiać o wszystkim innym niż o torach samochodowych :-)
ODPOWIEDZ
Mors
Starter
Starter
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2014, 14:38

Slot cars są super, a co ze skalą 1:1?

Post autor: Mors »

Tak się właśnie zastanawiałem czy wkrętka w slot cars to tylko taka niezależna sprawa, a może idzie ona u Was w parze z zamiłowaniem do motoryzacji?

Czy auta w skali 1:1 to dla was tylko środek komunikacji, a może pasja i dobra zabawa?
Awatar użytkownika
Slotman
Starter
Starter
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2014, 00:08

Re: Slot cars są super, a co ze skalą 1:1?

Post autor: Slotman »

Mors pisze:Tak się właśnie zastanawiałem czy wkrętka w slot cars to tylko taka niezależna sprawa, a może idzie ona u Was w parze z zamiłowaniem do motoryzacji?

Czy auta w skali 1:1 to dla was tylko środek komunikacji, a może pasja i dobra zabawa?

U mnie to bardziej niezależna sprawa. Wprawdzie startuje dopiero z torami, ale czuje że mnie to wkręci. Przynajmniej mogę sobie pojeździć różnymi furami :D . W realu mam samochód najlepszej marki bo służbowy, ale niestety nie mam możliwości wyboru.
Trzymajcie się mocno kierownicy !!!

SLOTMAN
Mors
Starter
Starter
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2014, 14:38

Re: Slot cars są super, a co ze skalą 1:1?

Post autor: Mors »

Slot cars w prowadzeniu bardziej chyba przypominają tramwaj niż samochód :) . Dla mnie motoryzacja i samochody to jedna z życiowych pasji. Auto to coś znacznie więcej niż środek lokomocji. Nie raz wsiadam tylko po to aby pojeździć po obwodnicy Wrocławia.
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Slot cars są super, a co ze skalą 1:1?

Post autor: Petrus »

Ja również jestem fanem motoryzacja w skali 1:1 ale dwukolowcow czyli motocykli. Przede wszystkim uwielbiam enduro. Próbowałem ostatnio kross, ale w moim wieku to już chyba za ostre :D .
Jeżdżę tez na motocyklu szosowym.
jak widać hobby slotcarsowe trochę łączy się z Realem :lol: . Może powinienem zrobić slot moto? Widzualem, że coś takiego jest.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Awatar użytkownika
Wojt.rak
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 69
Rejestracja: 22 gru 2013, 11:37

Re: Slot cars są super, a co ze skalą 1:1?

Post autor: Wojt.rak »

Ja jestem fanem Formuły 1. Dlatego tez taki tor chcę budować. Kupiłem jednak też samochody z dtm i może "zarażę" się nimi :D .
Papa

Wojtek

Mam Formułe !! Ale jazda !!
ODPOWIEDZ