Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.
Dzięki temu będziesz informowany na bieżąco o nowych filmach. Znajdziesz tam informację dotyczącą torów wyścigowych, instrukcji, prezentacji i ciekawostek.
Oczywiście im więcej subskrypcji to więcej motywacji do tworzenia nowych filmów :-).
Dziękuję!

Samochody w skali do makiety 1:32

Wszystko o kształtowaniu terenu, figurkach i makietach. Czas na coś poważnego :-).
wilku
Ścigant
Ścigant

Samochody w skali do makiety 1:32

Post #1 autor: wilku » 07 lut 2017, 03:40

Chodzi za mną makieta ale zanim znajdę dla niej miejsce to szukam już scenerii oraz wyposażenia między innymi w elementy takie jak inne samochody . Jako że przyjmuję skalę 1:32 więc samochody też muszą być takie. Myślałem o umieszczeniu aktualnie używanych, niezbyt to praktyczne rozwiazanie bo pozbawiam się floty, albo tworzę dziury w scenerii. Ale dziś będąc w zabawkowym smyku zauważyłem że BBurago ma dość ładnie wykonane modele właśnie w 1:32. Więc jakby ktoś z was miał podobny problem to polecam bo nie są to kosztowne modele a że już w całości odpicowane to roboty z nimi też odchodzi, tylko postawić i gotowe. Klasa DTM jest równie śliczna co carrery.

Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator

Re: Samochody w skali do makiety 1:32

Post #2 autor: Petrus » 09 lut 2017, 14:57

A gdzie konkretnie znalazłeś te samochody i jakie. Też takich szukam do makiety. Widziałem na YT że są bardzo ładne.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"

Awatar użytkownika
p_bladek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post #3 autor: p_bladek » 09 lut 2017, 15:33

Petrus pisze:A gdzie konkretnie znalazłeś te samochody i jakie. Też takich szukam do makiety. Widziałem na YT że są bardzo ładne.

http://www.smyk.com/bburago-race-dtm-au ... elony.html

Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator

Post #4 autor: Petrus » 09 lut 2017, 16:23

Wow jaki piękny :-). Dzięki.

@P_Bladek jak tam twoje stawiennictwo na wyścig?
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"

Awatar użytkownika
p_bladek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post #5 autor: p_bladek » 09 lut 2017, 18:58

Pracuję jako inżynier serwisu dla jednej z sieci CATV, akurat ten tydzień pracujący z dyżurem do 21:00.Nie wykluczam obecności, ale wszystko na dyżurach klaruje się na bieżąco, niestety.

Wróć do „Kształtowanie terenu i budowa makiety”