Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Witam

Poznajmy się! Napisz co Ciebie interesuje i skąd jesteś. Może wspólny wyścig ??
ODPOWIEDZ
nowacek007
Starter
Starter
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2016, 21:44

Witam

Post autor: nowacek007 »

Witam wszystkich....

Dopiero zaczynam przygodę z tego typu torami, oraz skalą 1:32. Do tej pory dużo styczności miałem ze skalą 1:1 oraz 1:87 (HO).
Planuje zakup toru Carrera digital 132, oraz stworzeniu całej makiety toru. Mam nadzieje że ja będę mógł pomóc oraz od "was" drodzy forumowicze uzyskam pomoc.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
kempol
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 423
Rejestracja: 11 kwie 2015, 23:55
Lokalizacja: Warszawa/Tarnowskie Góry

Re: Witam

Post autor: kempol »

Witam

Super, że będzie kolejna makieta slotcarowa, zapraszam do zapoznania się z budową mojej http://torysamochodowe.pl/viewtopic.php ... c2ea3349c3, co do pomocy z Naszej strony to zawsze ją otrzymasz, co do pomocy z Twojej strony to też się przyda tym bardziej, że mam trochę miejsca jeszcze w pokoju na nowy projekt - makiety kolejowej H0.

Jeszcze raz witam i życzę udanych prac nad makietą i samych wspaniałych wyścigów.
Pozdrawiam
Kempol

-.- --- -.-. .... .- -- / -.-. .. ..-.. / .- -. .. ..-

"Ci którzy chcą szukają sposobu, ci którzy nie chcą szukają powodu"
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Witam

Post autor: Petrus »

Witaj,

cieszę się że masz w planach budowę makiety. Mam nadzieję, że znajdziesz na forum dużo przydatnych informacji. W każdym przypadku masz też naszą pomoc i liczymy również na Twoje doświadczenie.

Do roboty :-).
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
capricorn1977
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 25
Rejestracja: 09 mar 2015, 22:40

Re: Witam

Post autor: capricorn1977 »

Witaj

Przyczpności :)
Rafał <capricorn1977>
nowacek007
Starter
Starter
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2016, 21:44

Re: Witam

Post autor: nowacek007 »

kempol pisze:Witam

Super, że będzie kolejna makieta slotcarowa, zapraszam do zapoznania się z budową mojej http://torysamochodowe.pl/viewtopic.php ... c2ea3349c3, co do pomocy z Naszej strony to zawsze ją otrzymasz, co do pomocy z Twojej strony to też się przyda tym bardziej, że mam trochę miejsca jeszcze w pokoju na nowy projekt - makiety kolejowej H0.

Jeszcze raz witam i życzę udanych prac nad makietą i samych wspaniałych wyścigów.


Prześledziłem temat zanim się zarejestrowałem na forum.... :mrgreen:
Bardzo fajny projekt 8-)
ODPOWIEDZ