Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Witam wszystkich! pozdrowienia z Warszawy

Poznajmy się! Napisz co Ciebie interesuje i skąd jesteś. Może wspólny wyścig ??
ODPOWIEDZ
mac
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 36
Rejestracja: 26 sty 2015, 13:50

Witam wszystkich! pozdrowienia z Warszawy

Post autor: mac »

Witam wszytskich serdecznie !

Właśnie zakupiłem swój pierwszy tor carrera digital 1:32 zestaw startowy masters of speed. Nigdy wcześniej nie miałem z torami doczynienia, jest to mój pierwszy raz. Po rozłożeniu tor ma ok 8 metrów więc jest krótki, muszę dokupić części do rozbudowy, licznik okrążeń, pit stop itp rzeczy aby po jakimś czasie jeździło się na nim naprawdę przyjemnie :) Jeśli ktoś ma coś na sprzedaż w dobrych cenach to chętnie odkupię. Wrażenia z zabawy są bardzo fajne choć tak jak napisałem przy tak krótkim torze nie da się poczuć pełnej mocy i satysfakcji z jazdy. Aston Martin V12 Vantage GT3 jeździł jak przyklejony do toru za to BMW Z4 GT3 często driftuje albo wylatuje z toru na zakrętach - ogólnie dużo cieżej się prowadzi. Czy to przypadek czy każdy samochód inaczej się prowadzi?

Na te forum trafiłem przez przypadek, ale muszę powiedzieć że jest tu mnóstwo podpowiedzi co i jak zrobić, jak coś usprawnić więc jest to bardzo popmocne dla takich amatorów jak ja więc często tu będę zaglądać i korzystać z rozwiązań i podpowiedzi kolegów:) fajnie że jesteście !
W niedlugim czasie mam nadzieje dokupię, rozbuduję a potem przedstawie mój tor na forum.

pozdrawiam i do usłyszenia!!
jack_russell
Starter
Starter
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2014, 21:36

Re: Witam wszystkich! pozdrowienia z Warszawy

Post autor: jack_russell »

Witam na forum :)
Jeśli szukasz torów to może Cię zainteresuje ten...
http://olx.pl/oferta/tor-wyscigowy-CID7 ... b75b7dd2a7
na pierwszy rzut oka nie wygląda zachęcająco ale może ma ciekawe wnętrze;)
Miłej zabawy i szybkiej rozbudowy życzę.
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Witam wszystkich! pozdrowienia z Warszawy

Post autor: Petrus »

mac pisze:Witam wszytskich serdecznie !

Właśnie zakupiłem swój pierwszy tor carrera digital 1:32 zestaw startowy masters of speed. Nigdy wcześniej nie miałem z torami doczynienia, jest to mój pierwszy raz. Po rozłożeniu tor ma ok 8 metrów więc jest krótki, muszę dokupić części do rozbudowy, licznik okrążeń, pit stop itp rzeczy aby po jakimś czasie jeździło się na nim naprawdę przyjemnie :) Jeśli ktoś ma coś na sprzedaż w dobrych cenach to chętnie odkupię. Wrażenia z zabawy są bardzo fajne choć tak jak napisałem przy tak krótkim torze nie da się poczuć pełnej mocy i satysfakcji z jazdy. Aston Martin V12 Vantage GT3 jeździł jak przyklejony do toru za to BMW Z4 GT3 często driftuje albo wylatuje z toru na zakrętach - ogólnie dużo cieżej się prowadzi. Czy to przypadek czy każdy samochód inaczej się prowadzi?

Na te forum trafiłem przez przypadek, ale muszę powiedzieć że jest tu mnóstwo podpowiedzi co i jak zrobić, jak coś usprawnić więc jest to bardzo popmocne dla takich amatorów jak ja więc często tu będę zaglądać i korzystać z rozwiązań i podpowiedzi kolegów:) fajnie że jesteście !
W niedlugim czasie mam nadzieje dokupię, rozbuduję a potem przedstawie mój tor na forum.

pozdrawiam i do usłyszenia!!
Witaj Mac i również pozdrawiam z Warszawy :mrgreen: .

Jeśli będziesz potrzebował jakiś elementów toru, to mogę ci może trochę pomóc bo zostało mi kilka odsprzedania. Zostały mi pojedyncze zakręty K2 i K4, które są podstawą w dobrej trasie.

Jak już zauważyłeś, każdy samochód morze się inaczej prowadzić. To jest to coś :P przy wyścigach slot car digital że tak jak w skali 1:1, również i tu każdy z samochodów może mieć inne właściwości. Dlatego też najlepiej kupować samochody związane z określoną grupą np. DTM Audi A5 lub Mercedes C lub Porsche GT i Aston. W czasie wyścigów najlepiej przyjąć zasadę rozgrywania zawodów każdy każdym samochodem.

Jest jeszcze kilka sposobów na poprawę prowadzenia BMW z4. Przede wszystkim opony. Spróbuj podszlifować. Instrukcję znajdziesz tu na forum. Życzę wspaniałej zabawy. Jak będziesz miał jakieś pytania chętnie wszyscy pomogą.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
ODPOWIEDZ