Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

kupię auta w skali 1:24

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
ODPOWIEDZ
Mac82
Starter
Starter
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2021, 15:03

kupię auta w skali 1:24

Post autor: Mac82 »

Witam wszystkich

Jeśli ktoś ma jakieś auta na sprzedaż w skali 1:24, sprawne, w dobrym stanie, to proszę pisać. Jestem zainteresowany kupnem

pozdrawiam serdecznie
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Re: kupię auta w skali 1:24

Post autor: norbert1222 »

Mam dwa ale funkiel nówki. Może po 10 kółek na torze zrobiły tylko dla sprawdzenia. Nie jeżdżone bo nie mam transformatora. Cena wysoka będzie więc nie wiem czy będziesz reflektował. Chevrolet corvette C7R żółty i Ford GT race car.
Zastanów się czy jesteś chętny bo ja jeszcze się waham czy sprzedać.
Norbert.
gregorius
Starter
Starter
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2021, 22:53
Lokalizacja: Rzeszów

Re: kupię auta w skali 1:24

Post autor: gregorius »

Na allegro jest chyba ze 3 szt w miarę przystępnej cenie po tzw. zwrocie. Wyszukaj samo "carrera" i zaznacz sobie powystawowe, po zwrocie, uszkodzone. Ja dwa dni temu kupiłem Digitala 132 AMG GT3 po zwrocie, uszkodzony za 50zł, okazało się że wtyczka od szczotek do dekodera pin był wysunięty. Zawsze jak coś wyjdzie grubszego można oddać.
Załączniki
Screenshot_20211222_193706_pl.allegro.jpg
Screenshot_20211222_193913_pl.allegro.jpg
Screenshot_20211222_194009_pl.allegro.jpg
ODPOWIEDZ