Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

pierwsze uruchomienie 143 digital

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
donpedro
Starter
Starter
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2021, 18:43

pierwsze uruchomienie 143 digital

Post autor: donpedro »

Witajcie ,

bardzo proszę o pomoc i krótką instrukcję na temat pierwszego uruchomienia toru 143 digital. Obecnie syn używa 143 GO ale na gwiazdkę dostanie elementy rozbudowy do wersji Digital. Na chwilę obecną nie wiem jak programuje się piloty oraz auta. Nadmienię iż piloty są na kablu. Obawiam się, że jak nie poradzę sobie z tym problemem to mój ojcowski autorytet legnie w gruzach :( . Pytanie brzmi, jak programować autka do konkretnego pilota. Piloty są trzy i trzy autka.

będę Wam wdzięczny za odpowiedź
TomeG
Ścigant
Ścigant
Posty: 157
Rejestracja: 13 gru 2015, 11:10

Re: pierwsze uruchomienie 143 digital

Post autor: TomeG »

Cześć, skoro kontrolery są na kablu to zapewne nie trzeba ich parować z jednostką centralną - po prostu wpinasz w gniazda. Trzeba za to kontroler sparować z autem: ustawiasz auto na torze, klikasz dwa razy przycisk zwrotnicy, unosisz na moment samochód i go odstawiasz (tak by szczotki na chwilkę straciły kontakt z metalowymi szynami) i znów klikasz dwa razy. Wydaje mi się, że na torze może stać więcej aut niż tylko kodowane, ale sprawdź. Pzdr.
ODPOWIEDZ