Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Carrera Digital 132 co kupić?

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
Youthan
Starter
Starter
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2014, 12:53

Carrera Digital 132 co kupić?

Post autor: Youthan »

Witam wszystkich. Mój pierwszy post na forum.

Zastanawiam się nad zakupem Toru:

Carrera Digital 132 DTM Rivals - Art. nr. 30165

http://www.carrera-toys.com/pl/asortyme ... highlights

Poczytałem trochę różnych instrukcji obsługi o komponentach różnych torów (black box, control unit itp) i w zasadzie po złożeniu wszystkich informacji do "kupy", ten tor odpowiadałby mi najbardziej z powodu Control Unit, Wireless+ i kształtu toru. Jest również tańszy o ok. 200zł od tych najnowszych a posiada wszystko co powinien.

Jest tylko jedno "Ale". W zakładce "Highlights" na stronie producenta (tej co podałem wyżej) nie ma w opisie opcji "Z PRZEDNIMI ŚWIATŁAMI I TYLNYMI/HAMOWANIA".

Mam zatem pytanie, co powoduje, że na tym torze samochody nie świecą światłmi w przeciwieństwie do pozostałych - np. Hybrid Power Race ????????

P.S. sprawdzałem również w zakładce "Zawartość" samochody załączone do tego toru czyli : A5 DTM "M.Ekström, No.3" (30657) i C-Coupe DTM "J.Green, No.5" (30659) i w specyfikacji tych pojazdów na stronie, te pojazdy świecą światłami.

Czy ten tor nie posiada jakiegoś elementu, który odpowiada za świecenie pojazdów na torze. Mam na myśli, światła do jazdy, hamowania i opcję mrugania związaną z tankowaniem paliwa ???

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Bartek
Xdamian
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2014, 13:27

Re: Carrera Digital 132 ? Co sądzicie? Podzielcie się opinia

Post autor: Xdamian »

Samochody ze światłami bedą na nim świeciły. Nie do wiemy czy samochody w zestawie startowym maja światła, ale raczej tak. Bo chyba sie nie opłaca robicg partii bez.
Youthan
Starter
Starter
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2014, 12:53

Re: Carrera Digital 132 ? Co sądzicie? Podzielcie się opinia

Post autor: Youthan »

Xdamian pisze:Samochody ze światłami bedą na nim świeciły.
Też mam takie wrażenie ale nie mam tego jak sprawdzić i fizycznie (brak w sklepach - poza internetowymi) i za pomocą infolinii (brak support)
Xdamian pisze:Nie do wiemy czy samochody w zestawie startowym maja światła, ale raczej tak.
Porównywałem nr artykułu z zestawu i do kupna osobno i są te same, więc domniemam że pojazdy są identyczne i oba mają światła.

P.S. gdyby ktoś w tej kwestii potrafił rozstrzygnąć co ma "producent" na myśli nie uwzględniając opcji "świecenia pojazdów" na myśli z góry dziękuję . . . .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Carrera Digital 132 ? Co sądzicie? Podzielcie się opinia

Post autor: Petrus »

Youthan pisze:Witam wszystkich. Mój pierwszy post na forum.

Zastanawiam się nad zakupem Toru:

Carrera Digital 132 DTM Rivals - Art. nr. 30165

http://www.carrera-toys.com/pl/asortyme ... highlights

Poczytałem trochę różnych instrukcji obsługi o komponentach różnych torów (black box, control unit itp) i w zasadzie po złożeniu wszystkich informacji do "kupy", ten tor odpowiadałby mi najbardziej z powodu Control Unit, Wireless+ i kształtu toru. Jest również tańszy o ok. 200zł od tych najnowszych a posiada wszystko co powinien.

Jest tylko jedno "Ale". W zakładce "Highlights" na stronie producenta (tej co podałem wyżej) nie ma w opisie opcji "Z PRZEDNIMI ŚWIATŁAMI I TYLNYMI/HAMOWANIA".

Mam zatem pytanie, co powoduje, że na tym torze samochody nie świecą światłmi w przeciwieństwie do pozostałych - np. Hybrid Power Race ????????

P.S. sprawdzałem również w zakładce "Zawartość" samochody załączone do tego toru czyli : A5 DTM "M.Ekström, No.3" (30657) i C-Coupe DTM "J.Green, No.5" (30659) i w specyfikacji tych pojazdów na stronie, te pojazdy świecą światłami.

Czy ten tor nie posiada jakiegoś elementu, który odpowiada za świecenie pojazdów na torze. Mam na myśli, światła do jazdy, hamowania i opcję mrugania związaną z tankowaniem paliwa ???

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Bartek


Witaj Bartek na forum :) !

Moim zdaniem samochody mają oświetlenie. Nie widziałem jeszcze samochodów DTM bez oświetlenia, więc możesz spokojnie brać ten zestaw, który myślę że jest bardzo dobrym wyborem. Zawiera fajne samochody i jest bezprzewodowy. Samochody DTM są jedne z ciekawszych do jazdy. Są trudniejsze niż Formuła 1, ale dają znacznie więcej możliwości (np. wyjęcie magnesów i drift).

Kupuj i umieść relację z budowy Twojego toru wyścigowego.
A i założyłem osobny temat na ten wątek :) .


Powodzenia!!
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
ODPOWIEDZ