Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

tip - ładowanie kontrolerów

Wszystkie tematy związane z prądem, elektroniką, zasilaniem itp.
ODPOWIEDZ
TomeG
Ścigant
Ścigant
Posty: 157
Rejestracja: 13 gru 2015, 11:10

tip - ładowanie kontrolerów

Post autor: TomeG »

Próbowaliście kiedyś ładować kontrolery nie jeżdżąc jednocześnie, a CU co kilka minut wchodził w tryb uśpienia? Zapewne. Należy na stałe wcisnąć czerwony przycisk zmiany toru np. ścisnąć gumką. Tor się nie wyłączy, kontrolery się naładują do pełna. Testowane na "Wireless+". Pzdr!
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Re: tip - ładowanie kontrolerów

Post autor: norbert1222 »

Wydaje mi się że CU nie wyłączy się dopóki nie naładują się w pełni kontrolery. Chyba tak mam. Dopiero kiedy wszystkie są naładowane CU się usypia.
Jakiś czas temu włączając aplikację carrery przez smartfona aktualizowało mi się oprogramowanie CU.
Norbert.
Casamio
Ścigant
Ścigant
Posty: 109
Rejestracja: 18 lis 2017, 17:45
Lokalizacja: Pruszków

Re: tip - ładowanie kontrolerów

Post autor: Casamio »

Te przyciski mnie do nerwicy doprowadzą, ciągle się psują. Koszmar!!!
Pozdrawiam Kamil ;)
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Re: tip - ładowanie kontrolerów

Post autor: norbert1222 »

Winien jest taki zasrany stycznik z cienką blaszką. Ona mi zazwyczaj pęka. Jest dużo rozwiązań podobnych i na pewno trwalszych ale carrera z premedytacją taki montuje bo przecież po dwóch latach musi się zepsuć żeby kupić następny. A nigdzie w klepie takiego samego nie kupicie.
Cwaniaki są z nich. Dlatego koledzy zalecam mocno testować kontrolery :D :D :D
TomeG
Ścigant
Ścigant
Posty: 157
Rejestracja: 13 gru 2015, 11:10

Re: tip - ładowanie kontrolerów

Post autor: TomeG »

Prawda, tego mikroprzełącznika nie da się kupić. Może i dobrze skoro to taki szmelc. Mam z 10 kontrolerów, połowa już ma uszkodzony ten switch. Kupiłem ostatnio garść różnych i spróbuję dobrać coś tak by było elegancko i trwale - dam znać jak będą rezultaty.
Casamio
Ścigant
Ścigant
Posty: 109
Rejestracja: 18 lis 2017, 17:45
Lokalizacja: Pruszków

Re: tip - ładowanie kontrolerów

Post autor: Casamio »

TomeG pisze:Kupiłem ostatnio garść różnych i spróbuję dobrać coś tak by było elegancko i trwale - dam znać jak będą rezultaty.
Daj znać co się sprawdzi najlepiej, ja póki co wtykam maleńki kawałek gumy pomiędzy te gówn..e blaszki i na trochę to wystarcza.
Pozdrawiam Kamil ;)
winnepago
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 32
Rejestracja: 20 gru 2017, 21:56

Re: tip - ładowanie kontrolerów

Post autor: winnepago »

1. co do ładowania to wystarczy na CU wcisnąć raz przycisk PACE CAR lub SPEED (dokładnie nie pamiętam) i CU NIE WCHODZI wtedy w stan uśpienia. Kontrolery można ładować do pełna :)

2. niestety też poleciał mi ten mikro przełącznik... czy nadal nie można tego kupić?
ODPOWIEDZ