Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

[S] SCALEXTRIC ARC PRO - Zestaw do zbudowania własnej makiety.

Tutaj można się wymieniać informacjami na temat innych systemów takich jak SCALETRIX SPORT, NINCO SCX itp.
ODPOWIEDZ
al3x
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 25
Rejestracja: 01 sty 2019, 15:13

[S] SCALEXTRIC ARC PRO - Zestaw do zbudowania własnej makiety.

Post autor: al3x »

Cześć wszystkim,

Na sprzedaż mam zestaw, który zakupiłem z myślą o zbudowaniu własnej makiety toru SLOT CAR. W planach była budowa oparta o płytę MDF więc zestaw nie zawiera żadnych elementów toru typu proste i zakręty. Jedyne części dostępne w zestawie to części funkcyjne. Pomysł umarł przez brak czasu.
Poza torem jest tu wszystko co potrzebne jest do ścigania. ARC PRO korzysta z połączonego przez Bluetooth urządzenia, na którym jest zainstalowana aplikacja do obsługi. Może być to telefon, tablet lub komputer. W jednej bazie mamy możliwość korzystania z toru cyfrowego jak i analogowego. ARC PRO to najwyższy model marki Scalextric.
Wszystkie samochody dostępne w zestawie posiadają Digital Chip, dzięki czemu są przystosowane do jazdy po torach cyfrowych. Czip można przekładać do innych modeli aut.

Zestaw zawiera:
C8435 ARC PRO Powerbase
P9300 ZASILACZ
C8438 ARC PRO BEZPRZEWODOWY KONTROLER x3
C7016 ODCINEK PROSTY x4
C7014 ARC PRO PIT LANE
C7036 DIGITAL LANE CHANGE x2
C8515 DIGITAL CHIP x3

+ 3 samochody:
C3848 BMW Z4 AMD TUNING
C1374 PORSCHE 911 RS No78
C3864 VW PASSAT CC BTCC

Cena za taki zestaw, która mnie interesuje to 1690 zł. Obecnie sam powerbase kosztuje na allegro ok 1000 zł.

Chętnych zapraszam do kontaktu - raczej drogą mailową - aleks.iwanski@gmail.com

Zdjęcia zestawu oraz samochodów zamieszczę w weekend.

Pozdrawiam :)
al3x
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 25
Rejestracja: 01 sty 2019, 15:13

Re: [S] SCALEXTRIC ARC PRO - Zestaw do zbudowania własnej makiety.

Post autor: al3x »

Obrazek

Dołączam zdjęcia wszystkich elementów zestawu ---> https://drive.google.com/open?id=1Ul6es ... Ysktmudu4R
Nadzikmaly
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2021, 12:58

Re: [S] SCALEXTRIC ARC PRO - Zestaw do zbudowania własnej makiety.

Post autor: Nadzikmaly »

Ile sobie życzysz za ten zestaw?
ODPOWIEDZ