Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

katalog carrera 2019

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
ODPOWIEDZ
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

katalog carrera 2019

Post autor: norbert1222 »

Jeżeli ktoś jak Ja nie mógł się doczekać nowego katalogu carrera na 2019 rok to dostępny jest już ale na niemieckiej wersji strony producenta. Moim zdaniem niestety nowe auta które się pojawia w tym roku szału nie robią. Nie wiem dlaczego carrera wybiera auta w tak mało atrakcyjnych malowaniach. W 132 najlepszy będzie nowy audi r8. Potem są dwa fajne bmw m6 rowe I mclaren (nowa forma). Poza tym nic nie przyklulo mojej uwagi w tej skali. Szkoda ze nie wypuścili żadnego bmw z4. To jedno z moich ulubionych aut. Jest jeszcze jedno zielone porsche i nowa corvette które mi się podoba. W 124 to już w ogóle bieda. Poza nowym porsche nic nie zrobiło na mnie wrażenia. A wy co sądzicie?
Maczek73
Starter
Starter
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2019, 20:12

Re: katalog carrera 2019

Post autor: Maczek73 »

Wklej proszę link do strony z tym katalogiem
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Re: katalog carrera 2019

Post autor: norbert1222 »

Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: katalog carrera 2019

Post autor: DeathThorn »

Wersja po angielsku do ściągnięcia z mojego servera :twisted:

Carrera Catalogue 2019
ODPOWIEDZ