Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Sprzedam wszystko za 50%

Awatar użytkownika
AndrzejGdynia
Starter
Starter
Posty: 16
Rejestracja: 29 paź 2018, 17:19

Re: Sprzedam wszystko za 50%

Post autor: AndrzejGdynia »

dsrc pisze:A ile masz miejsca w tym pokoju na tor?? 1/43 to juz nie ta sama zabawa jednak ;) Wez sobie sciagnij program Ultiate Racer 3.0 i zaprojektuj sobie tor na daną przestrzen jaką posiadasz. Program w wersji trial nie ma savow ale mozesz wygenerowac plik pdf z ulorzona trasą! Warto podkreslic ze w programie masz baze prawie wszystkich producentow, wiec ulorzysz sobie tor dla carrera 1:24, jak i scalextric 1:32 czy carrera GO - innych...
p.s. scalextric 132 jest ciut mniejszy od carrera 132.
Hej. Miejsca mam gdzies okolo 2 na 3 m w prostokacie i skala 143 wydaje mi sie najbrdziej odpowiednia no jest jeszcze HO ale nie wiem czy to bedzie az tak dobre. Tak po za tym to chce wykonac to z mdf ewentualnie polaczyc mdf z szynami od carrery digital 143. Na poczatku byl pomysl samo mdf ale nie za bardzo moge znalesc cos w necie jak podpiac serwa do toru w mdf .
Awatar użytkownika
dsrc
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2018, 09:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam wszystko za 50%

Post autor: dsrc »

Hej. 2 na 3m to calkiem calkiem... Ja robię (a wzasadzie zabieram się gromadząc wszystko co trzeba) makiete 330cm na 100cm w 132. Nie jest to duża trasa ale wole chyba mniej trasy z 1:32 nic więcej w 1:43. Pojezdzij i zobacz co Ci odpowiada bardziej. Nie wiem co masz na myśli pisząc serwa??
Po wielu przemyśleniach zdecydowałem się na prostą trasę zainspirowany Obrazek
Załączniki
traska
traska
Awatar użytkownika
AndrzejGdynia
Starter
Starter
Posty: 16
Rejestracja: 29 paź 2018, 17:19

Re: Sprzedam wszystko za 50%

Post autor: AndrzejGdynia »

dsrc pisze:Hej. 2 na 3m to calkiem calkiem... Ja robię (a wzasadzie zabieram się gromadząc wszystko co trzeba) makiete 330cm na 100cm w 132. Nie jest to duża trasa ale wole chyba mniej trasy z 1:32 nic więcej w 1:43. Pojezdzij i zobacz co Ci odpowiada bardziej. Nie wiem co masz na myśli pisząc serwa??
Po wielu przemyśleniach zdecydowałem się na prostą trasę zainspirowany Obrazek

Hej. Tez to widzialem i wyglada to swietnie ;) moze kiedys :) a co do serw chce je wykorzystac do zmiany toru lub tez przy zjezdzie do pitstop, takie moje rozumowanie jesli chce zrobic makiete w mdf to raczej analogowo a przelaczniki do serwa zrobie osobno na controlerze chyba ze masz jakies inne rozwiazanie a moze by tak temat zalozyc na forum "DIY Slot Track"
Awatar użytkownika
dsrc
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2018, 09:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam wszystko za 50%

Post autor: dsrc »

Nie mam doświadczenia ze zmianami pasu, mam tylko analogowe zestawy...
Jura
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 34
Rejestracja: 26 lip 2018, 10:34
Lokalizacja: Darłowo

Re: Sprzedam wszystko za 50%

Post autor: Jura »

Wszystko sprzedane.
Proszę zamknąć wątek.

Pozdrawiam
Jura
Zablokowany