Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Zmiana języka

Jeden z najlepszych programów do prowadzenia wyścigów slotcars. Zawiera możliwość definiowania różnych ekranów, dźwięków i statystyk. Można również rozszerzyć funkcjonalność programu w oparciu o dodatkowe czujniki lub efekty za pomocą USB-BOX.
ODPOWIEDZ
figar3
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2017, 10:28

Zmiana języka

Post autor: figar3 »

Cześć.
Nie dawno zakupiłem i zainstalowałem program cockpit xp niestety nie znam języka niemieckiego więc wszystko tłumaczę za pomocą google.
Interesuje mnie czy jest możliwość zmiany języka w tym programie (np. na angielski)?
Czy jest możliwość zmiany translatora mowy z niemieckiego na angielski. (W tym programie jest możliwość napisania jakiejś frazy która jest czytana przez translator mowy, niestety translator jest w wersji niemieckiej).
Wiem że jest możliwość dodania swoich dźwięków ale chyba wolałbym gdybym mógł napisać sobie komunikaty po angielsku.
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Zmiana języka

Post autor: Petrus »

Witaj,

niestety nie ma wersji angielskiej. To zła wiadomość.

Dobra wiadomość to ta że można dać komunikaty nawet po polsku :o :o :o .

Trzeba w tym celu użyć syntezatora polskiego. Już nie pamiętam jak to zrobiłem. Jak nie dasz rady to sprawdzę w weekend.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
ODPOWIEDZ