Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Witam forumowiczów

Poznajmy się! Napisz co Ciebie interesuje i skąd jesteś. Może wspólny wyścig ??
ODPOWIEDZ
Hostii
Starter
Starter
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2018, 14:40

Witam forumowiczów

Post autor: Hostii »

Witam,
chciałem się przedstawić i opisać moją historię z Carerrą 132, bo to jako pierwsze i to rozwijałem. Było to dawno bo tor już 3 lata leży w pudełkach bo "towaru" na składanie jest dużo, dwa toru można złożyć, bo mam BlackBOX i ControlUnit do tego liczniki okrążeń kontrolery IR, kablowe itd... Blokuje mie używanie toru ze względu na części, a głównie opony które się skończyły, a samochodów do oglądania się na torze nie puszcza :D. Niestety już kilka razy chodziło/chodzi mi po głowie żeby to wszystko sprzedać, no bo jak ma tak leżeć.....Teraz kiedy zobaczyłem że jest forum może bardziej coś z tego będzie. Minusem u mnie jest że w domu pokoje kwadratowe i nie ma gdzie wszystkich elementów zużyć :(. A ciągłe składanie i rozkładanie jest bardzo upierdliwe i pewnie dlatego leży w kącie. Pomysł był żeby latem tor na ogrodzie rozłożyć i formułkami pocisnąć, a naprawdę można :). Załączam dwie focie jak to było.. Jestem jakby co z Poznania
Załączniki
Image00001.jpg
Image00002.jpg
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Witam forumowiczów

Post autor: Petrus »

Witaj Hostii,

dobrze że nie sprzedałeś toru :D . Jest tego całkiem sporo. Oponki da się zoorganizować i znowu będzie można śmigać.

:D :D :D
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 395
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Witam forumowiczów

Post autor: mrobaszki »

Hej hej, witaj.
Fajny ten tor z pochyłymi zakrętami, ostatnio Robert z KRK o nie pytał, co i jak.
A Ty masz chyba K2 i K3 pochyłe, jeśli sié nie mylę.
Zamawiaj opony i śmigają :)
MRO
Hostii
Starter
Starter
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2018, 14:40

Re: Witam forumowiczów

Post autor: Hostii »

Nie za bardzo kojarzę co to K2 i K3 a zakręty pochyłe to 4/15 i 3/30, sprawdziłem bo dzisiaj wszystkie elementy wyjąłem i lekkie zdziwienie ile tego jest, i gdzie ja mam to wszystko ułożyć......? masakra chyba za dużo tego, jeszcze dzisiaj zamówiłem sobie Appconect. Najgorsze to że niema w tym całym bałaganie samochodów którymi jeżdżę -te bez opon,bo te w pudełkach są do oglądania.


..No i fury się znalazły, są po niezłych przejściach
Załączniki
Image00001.jpg
Image00001.jpg
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Witam forumowiczów

Post autor: Petrus »

No Hostii ale tego towaru masz :lol: !

Naprawdę tego sporo i można bardzo fajny tor zbudować. Samych wież do kontrolerów naliczyłem 3 szt!
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 395
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Witam forumowiczów

Post autor: mrobaszki »

Hej,
pochwal się autami, podrzuć zdjęcia,
masz fajne stare auta, np żółte ferrari, mam takie czerwone ;)
MRO
ODPOWIEDZ