Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

witam

Poznajmy się! Napisz co Ciebie interesuje i skąd jesteś. Może wspólny wyścig ??
ODPOWIEDZ
dezerter27
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 42
Rejestracja: 08 gru 2017, 19:07
Lokalizacja: połaniec

witam

Post autor: dezerter27 »

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem forum.
Na imię mam Artur jestem ze świętokrzyskiego wraz z synem 8-letnim mamy zamiar zaprzyjaźnić się z carrerą.
Obecnie mamy z moich młodych lat tor samochodowy prawie 30 letni Prefo Autorennbahn 1:32 - coś tam kumamy także nie jesteśmy zieloni :)
Wybór jest tak mi się wydaje trudny, pasowałoby pomacać a nigdzie w okolicy nie mam możliwości.
wybór padł na 132 lub 124 tylko właśnie, który?
124 jest tylko jeden zestaw natomiast 132 jest kilka do wyboru.
132 - DTM Championship lub GT Championship lub Pure Speed
ten trzeci to ma trzy samochody od razu - czy to jest dobry pomysł czy może coś z tych dwóch pozostałych i dokupić jeden kontroler + samochód?
Myślę o trzech samochodach bo i żonka by się przyłączyła a i pewnie koledzy syna.
Może, że macie inne propozycje, myślę że z doświadczenia możecie coś polecić?
Może coś używanego złożyć dokupić samochody + kontrolery czy wyjdzie taniej niż zestaw startowy?
mieszkanie w bloku, pokój 4x5m ale trzeba odliczyć meble + narożnik. Na pewno będzie składany i rozkładany.
dzięki za odp
pozdrawiam wszystkich i życzę przyczepności :)
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: witam

Post autor: Petrus »

Cześc Artur,

witaj na forum po dłuższej konwersjacji ;) .

W środę dam znać czy uda nam się spotkać w sobotę.

Przyczepności!
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Awatar użytkownika
kempol
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 423
Rejestracja: 11 kwie 2015, 23:55
Lokalizacja: Warszawa/Tarnowskie Góry

Re: witam

Post autor: kempol »

Witam

Widzę, że Petrus już wprowadza kolegę w temat, więc nie pozostało mi nic innego jak życzyć szerokości.
Pozdrawiam
Kempol

-.- --- -.-. .... .- -- / -.-. .. ..-.. / .- -. .. ..-

"Ci którzy chcą szukają sposobu, ci którzy nie chcą szukają powodu"
Tofi
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 62
Rejestracja: 08 gru 2017, 00:57
Lokalizacja: Northampton (UK)

Re: witam

Post autor: Tofi »

Również witam. Co do zestawów 124, to ostatnio pojawiło się ich trochę więcej tyle że trzeba sobie zamówić internetem z raichu. Pewnie będą one dopiero w katalogu na 2018r. Tak przy okazji większego zamówienia warto zamówić sobie sam katalog. Są tam zwymiarowane tory i jeżeli używa się programu do tworzenia trasy to informacja taka jest zbędna to może się przydać przy tworzeniu elementów dodatkowych otaczających tory, np pobocza z mdf lub pcv.
To co przykuło moją uwagę to zestaw dla facetów wersja 2 i gdyby nie to że elfy już się postarały to właśnie ten zestaw pewnie by zagościł w domu.
O ile dyplomy za wygraną można wydrukować, to fajnie by było gdyby to złote trofeum było dostępne bez zestawu. Żeby było ciekawiej to zanim trafiłem na ten zestaw to wymyśliłem podobne rozwiązanie, tj. żeby poza wyścigiem odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Rozwiązałem to dokupując zestaw figurek carrery z podium co w połączeniu z pure speed (3 auta) pozwala na grę w 4 osoby. Przed wyścigiem losowanie figurek (3 kierowców i sędzia) a po wyścigu sędzia oficjalnie umieszcza figurki kierowców na pudle. Dodatkowo gdzieś natrafiłem na zestaw 12 butelek szampana w skali 1:32 co dla małych dzieci powinno stanowić namacalną wersję punktacji - zwycięzca 12 wyścigów to ten który zdobył najwięcej butelek.
dezerter27
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 42
Rejestracja: 08 gru 2017, 19:07
Lokalizacja: połaniec

Re: witam

Post autor: dezerter27 »

tor fajny ale potrzeba miejsca
Tofi
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 62
Rejestracja: 08 gru 2017, 00:57
Lokalizacja: Northampton (UK)

Re: witam

Post autor: Tofi »

Jak na każdy zestaw startowy: trzy z kawałkiem na dwa z kawałkiem.
ODPOWIEDZ