Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Powitać ;)

Poznajmy się! Napisz co Ciebie interesuje i skąd jesteś. Może wspólny wyścig ??
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szlachcico
Starter
Starter
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2017, 09:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

Powitać ;)

Post autor: Szlachcico »

Witam wszystkich,

Napiszę już jak każdy, że jestem nowy na forum ;) Zarejestrowałem się w momencie, gdy syn powiedział mi "tato zbudujmy makietę do Carrera GO!!!" (czyt. zbuduj mi tor, zanim brat/siostra przyjdzie na świat i trzeba będzie wszystko pakować). Jak to ja wziąłem sobie wszystko do serca i zacząłem planować tor i zwiększenie nośności samochodu carrera, żeby zdołał przenieść kamerę sportową :twisted:
Liczę na pomoc, stworzę wątki i mam nadzieję, że mi nieco podpowiecie :mrgreen:
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: Powitać ;)

Post autor: DeathThorn »

Witamy i czekamy z niecierpliwością na zdjęcia i opisy :) :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tomisza
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 54
Rejestracja: 22 lut 2017, 22:14

Re: Powitać ;)

Post autor: Tomisza »

Witaj
Po pierwsze ile masz miejsca i ile chcesz mieć metrów toru
Po drugie czy makieta ma miec góry i tp oraz majwazniejsze czy będziesz ją z czasem rozbudowywać
Pozdrawiam
Tomisza tm
Awatar użytkownika
Szlachcico
Starter
Starter
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2017, 09:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Powitać ;)

Post autor: Szlachcico »

Będzie to pierwsza moja makieta także na początek jedna góra, mini jeziorko, trawa, rozmiar kieszonkowy 3x3 max. Całość ma być w klimacie juraparku, także będzie trochę przeróbek jak i malowania aut. Jak na tą chwilę zrobiony jest testowy tor i czekam na dostawę części i nowych wozów. Szczegóły podam w osobnym wątku jak już będę miał coś więcej zaprojektowane. Teraz nie ma czym się chwalić :P
KarolinaD
Starter
Starter
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:25
Kontakt:

Re: Powitać ;)

Post autor: KarolinaD »

Cześć :)
roger298
Starter
Starter
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2017, 17:33

Re: Powitać ;)

Post autor: roger298 »

Witam wszystkich,

niedawno stałem się posiadaczem 3 kompletów Scaletrix "continental sports cars" a ostatnio dołączył do tego trio jeszcze komplecik "digital racer".
Wszystko przez to że zacząłem sobie przypominać jak to dawno temu z braćmi ścigaliśmy się na kultowym PREFO, dalej to już jakoś samo z siebie wyszło - znalazłem pierwszego continentala na znanym portalu aukcyjnym i zapragnąłem go posiąść... oczywiście niewątpliwie prędzej czy później podzielę się zdjęciami jakieś uroczej kombinacji torów ale jeszcze nie teraz ponieważ nie posiadam wolnego pomieszczenia i muszę za każdym razem to wszystko składać i rozkładać, i składać, i rozkładać ...
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Powitać ;)

Post autor: Petrus »

roger298 pisze:Witam wszystkich,

niedawno stałem się posiadaczem 3 kompletów Scaletrix "continental sports cars" a ostatnio dołączył do tego trio jeszcze komplecik "digital racer".
Wszystko przez to że zacząłem sobie przypominać jak to dawno temu z braćmi ścigaliśmy się na kultowym PREFO, dalej to już jakoś samo z siebie wyszło - znalazłem pierwszego continentala na znanym portalu aukcyjnym i zapragnąłem go posiąść... oczywiście niewątpliwie prędzej czy później podzielę się zdjęciami jakieś uroczej kombinacji torów ale jeszcze nie teraz ponieważ nie posiadam wolnego pomieszczenia i muszę za każdym razem to wszystko składać i rozkładać, i składać, i rozkładać ...
Witaj roger,

ciekawa historia :-). Czekamy oczywiście na zdjęcia :D .
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
ODPOWIEDZ