Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Pytanie o samochody

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
figar3
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2017, 10:28

Pytanie o samochody

Post autor: figar3 »

Witam,
Jestem nowy na tym forum i zaczołem kolekcjonować tory carrera w skali 124 i samochody w skali 132.
Czytam wasze forum już od jakiegoś czasu jednak nie znalazłem tu odpowiedzi na wszystkie nurtujace mnie pytania.

Na ten moment posiadam jeden tor carrera evolution i jeden tor carrera digital. Moje samochodziki to dwa bolidy evolution (jeden niesprawny) i jeden bolid digital 132. Chcialbym dokupić kolejne samochodziki digital 132 jednak nie rozumiem różnicy pomiedzy bolidami a samochodami dtm. Jedyne co wiem to że bolidy sa tańsze, ale czy gożej jeżdza?
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: Pytanie o samochody

Post autor: DeathThorn »

no bolid F1 to Formula 1 :) auto wiesz jak wyglada, nie posiada swiatel ani przednich ani tylnych , jak wiadomo

auta DTM to np Audi A4 DTM 2008 Audi Sport Team Abt Sportsline. Auta tej klasy posiadają światła przednie jak i światła hamowania :) Auta sa cięższe z racji zamknietej kabiny , środek ciezkosci jest przesuniety , co ma takze wplyw na osiagi i przyczepnosc do toru. Pamietaj, ze tak na prawdę kazde auto inaczej zachowuje sie na torze :)

Chipy do digitalizacji także są inne do bolidów i do aut DTM :twisted:
mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 395
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Pytanie o samochody

Post autor: mrobaszki »

Witaj, różnica w jeździe jest znacząca. Wszystko zależy tylko od Ciebie, co Ci się bardziej podoba, oprócz DTM są również auta cywilne, piękne Mustangi np. Szukaj okazji, wszystkim da się jeździć, a później to się kupuje bo "ładne do kolekcji" ;) ;) ;)
MRO
ODPOWIEDZ