Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Ferrari Evolution

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
p_bladek
Profesjonalista
Profesjonalista
Posty: 241
Rejestracja: 01 sty 2017, 22:22

Ferrari Evolution

Post autor: p_bladek »

Panowie warto http://allegro.pl/7-5-106-carrera-evolu ... 06145.html ?
Jaki koszt byłby digitalizacji ?
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Ferrari Evolution

Post autor: Petrus »

p_bladek pisze:Panowie warto http://allegro.pl/7-5-106-carrera-evolu ... 06145.html ?
Jaki koszt byłby digitalizacji ?
Witaj,

z tego co widać na zdjęciach to jest to Carrera Digital a nie Evolution. Chyba, że opakowanie jest z innego modelu?

Jeśli jest to Evolution to dekoder kosztuje około 85 pln. Nie jestem pewny czy wtedy rzeczywiście się to opłaca (model ten, nie jest to rarytas :-)). Nowy Digital 132 możesz kupić za około 220 - 240 pln.

Ja do końca nie jestem zwolennikiem "wersji cywilnych" samochodów, czyli nie sportowych bez malowania. Na ogół w takich przypadkach mają one inne opony i felgi. Niestety są węższe. Pogarsza to przyczepność na torze. Ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 395
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Ferrari Evolution

Post autor: mrobaszki »

Hej, moim zdaniem digitalizacja jest tylko opłacalna w przypadku pojazdu który stanowi jakiś "rarytas", coś co na ogół jest już niedostępne lub stanowi okaz naszych westchnień ;)
Ja właśnie czekam na dwa takie rarytasy, moim zdaniem, jeden w evo , drugi pro-x.
MRO
mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 395
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Ferrari Evolution

Post autor: mrobaszki »

Czekam na ten model: Ford Mustang GT Highway Patrol
i wtedy nastąpi digitalizacja.
A drugi to Audi R 10.
I przy takich to się opłaca ;)
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: Ferrari Evolution

Post autor: DeathThorn »

zgadzam sie, taka ferrarka to nic tak az ahhhhh :) raz ze cywil , dwa w miare swierza na rynku , cena fajna jesli chcesz zostawic analoga to tak :) ale digitalizacja slabo oplacalna chyba ze masz chipa co ci sie kurzy :)
ODPOWIEDZ