Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

konserwacja OPON

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

konserwacja OPON

Post autor: DeathThorn »

Hell - o

nie znalazłem takiego tematu. może gdzieś jest ale nie widzę :twisted:

Proszę niech, każdy opisze , jeśli oczywiście chce się podzielić czego używa do konserwacji i smarowania opon, ponieważ największym problemem jaki widzę zawsze w użytkowaniu to odstawienie pojazdu, po pewnym czasie opony kruszeją i są do wyrzucenia jeśli się ich nie konserwuje :) a Wszyscy wiemy jak u Nas z dostępnością części zamiennych :|
edek
Starter
Starter
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2015, 12:17

Re: konserwacja OPON

Post autor: edek »

w sklepie kupilem plyn do konserwacji opon s mochodowych wbutelce z atomizerem zdaje egzamin
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: konserwacja OPON

Post autor: DeathThorn »

jakis link, nazwa czy cy cos?
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: konserwacja OPON

Post autor: Petrus »

DeathThorn pisze:Hell - o

nie znalazłem takiego tematu. może gdzieś jest ale nie widzę :twisted:

Proszę niech, każdy opisze , jeśli oczywiście chce się podzielić czego używa do konserwacji i smarowania opon, ponieważ największym problemem jaki widzę zawsze w użytkowaniu to odstawienie pojazdu, po pewnym czasie opony kruszeją i są do wyrzucenia jeśli się ich nie konserwuje :) a Wszyscy wiemy jak u Nas z dostępnością części zamiennych :|

Ja używam oleju Ballistol. Polecam bardzo. Bardzo dobrze nadaje się do opon. Konserwuje i oczyszcza. Również bardzo dobry do czyszczenia szczotek w samochodzie. Wystarczy kilka kropelek i oczyścić papierem. Po długim nieużywaniu toru dobrze dać kilka kropelek na szczotki i długo jeździć. Dzięki temu oczyszczają się przewody prądowe na torze.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
ODPOWIEDZ