Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.
Dzięki temu będziesz informowany na bieżąco o nowych filmach. Znajdziesz tam informację dotyczącą torów wyścigowych, instrukcji, prezentacji i ciekawostek.
Oczywiście im więcej subskrypcji to więcej motywacji do tworzenia nowych filmów :-).
Dziękuję!

Pomiary czasu Carrera GO potrzebna pomoc !

Pytania i odpowiedzi oraz wasze doświadczenia na temat pozostałego oprogramowania dla torów samochodowych slotcar. Programy jak HSSRMS, Ultimate Racer lub program Carrera.
Karol_1976
Starter
Starter

Pomiary czasu Carrera GO potrzebna pomoc !

Post #1 autor: Karol_1976 » 10 mar 2018, 22:48

Szanowni Forumowicze !

Witam Was bardzo serdecznie i ciesze się, że mogłem dołączyć do Waszego grona. Od kilku miesięcy razem z Synem rozpoczynamy swoją przygodę z samochodzikami. Tor zbudowaliśmy (Go 1:43), samochody wyposażyliśmy w oświetlenie i zabawa jest naprawdę EXTRA ! Jednak potrzebuję Waszej pomocy w rozwiązaniu problemu: chodzi o pomiary czasu okrążeń.

W chwili obecnej mamy zamontowany licznik 71595 - jest ok, spełnia wszystkie swoje funkcje, jednak chciałbym przenieść wyniki - czasy okrążeń na komputer / tablet / telewizor. Istotną zmienną jest fakt, że tor nie ma odcinka startowego, ani klasycznych kontrolerów... Samochody napędzane są z ręcznego dynama na korbkę :-) Wiem, że istnieje Carrera GO!!! Plus - Szyna przyłączeniowa 61662 z wbudowanym modułem bluetooth i aplikacja CARRERA GO, która obsługuje temat, jednak chodzi mi o coś prostszego... Same czasy. Czy ewentualnie budować samodzielnie punkt kontrolny w oparciu o diody podczerwieni / fotodiody i łączyć to z komputerem / aplikacją ? Czy macie przetestowane aplikacje, które fajnie działają ? Który z opisywanych programów na forum będzie najprostszy w obsłudze oraz nie będzie wymagał oryginalnego osprzętu Carrera ?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Kontaktowanie:

Re: Pomiary czasu Carrera GO potrzebna pomoc !

Post #2 autor: DeathThorn » 11 mar 2018, 11:05

Uracer 3.0
i bramka foto

ja tak na moim torze buduję właśnie :twisted:

Karol_1976
Starter
Starter

Post #3 autor: Karol_1976 » 14 mar 2018, 10:08

Widziałem twój tor ! Robi wrażenie :-) Masz jakiś schemat jak zbudować taką bramkę ? Jak to połączyć z kompem ?

Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Kontaktowanie:

Post #4 autor: DeathThorn » 14 mar 2018, 11:44

oooj kiedyś gdzieś w necie znalazlem ale lata temu :( :(
jak będe na etapie podpinania to może coś więcej powiem, na razie buduje górki :)

Chomik
Starter
Starter

Post #5 autor: Chomik » 25 maja 2019, 16:02

Drodzy użytkownicy. Pilnie potrzebuję informacji od osób posiadających bramownicę do mierzenia ilości okrążeń. Korzystaliście? Jesteście zadowoleni? Będę wdzięczny za każdą informację. Pozdrawiam Marcin

Wróć do „Pozostałe oprogramowanie”