Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

autorennbahnplaner

Pytania i odpowiedzi oraz wasze doświadczenia na temat pozostałego oprogramowania dla torów samochodowych slotcar. Programy jak HSSRMS, Ultimate Racer lub program Carrera.
ODPOWIEDZ
Tofi
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 62
Rejestracja: 08 gru 2017, 00:57
Lokalizacja: Northampton (UK)

autorennbahnplaner

Post autor: Tofi »

Istnieją darmowe programy do tworzenia tras, jak np. slotman, ale jeżeli kogoś kusi coś co zostało wręcz stworzone tylko i wyłącznie dla torów carrera to dzięki tej stronie znalazłem kupon promocyjny. Przy finalizowaniu tranzakcji jako kod promocyjny należy podać hasło: carreraslots. Kupon daje 20% zniżki (na chwilę obecną to 4.99€). Ważność kuponu do 17 września 2018. Kupon sprawdzony - działa

Taka drobna uwaga. Po wpisaniu kodu rabatowego widać informacje o rabacie ale nie widać zniżki na stronie internetowej, dopiero po przejściu do strony z płatnością (w moim przypadku paypal) pokazuje się już obniżona cena a gdzieś tam drobnym drukiem rozbite jest to na cenę programu i zniżkę.

P.S. Znalazł ktoś jakieś kody rabatowe na Cocpit XP?
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: autorennbahnplaner

Post autor: Petrus »

Program ten jest rewelacyjny i polecam.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
latinol
Starter
Starter
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:35

Re: autorennbahnplaner

Post autor: latinol »

Wspomniany przez Ciebie "slotman" obsługuje tylko analogi. Co dla niektórych może być istotne.

AUTORENNBAHNPLANER obsługuje wszystko.
Awatar użytkownika
BlueArrow
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2018, 14:54

Re: autorennbahnplaner

Post autor: BlueArrow »

Kod działa, troszkę zakręcona procedura zakupu, myślałem, że już kupiłem, a byłem dopiero w połowie drogi (chyba, że tak się pozmieniały zakupy przez PayPal ;) ), finalnie po ok. 18minutach od zakupu ze zniżką kod dotarł :D
ODPOWIEDZ