Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Możliwość zakupu programu Cockpit-XP i osprzętu

Jeden z najlepszych programów do prowadzenia wyścigów slotcars. Zawiera możliwość definiowania różnych ekranów, dźwięków i statystyk. Można również rozszerzyć funkcjonalność programu w oparciu o dodatkowe czujniki lub efekty za pomocą USB-BOX.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Możliwość zakupu programu Cockpit-XP i osprzętu

Post autor: Petrus »

Witajcie,

Wielu z Was pytało mnie jak można zakupić oprogramowanie Cockpit-XP i czy mogę w tym pomóc.
Co pewien czas zamawiam zbiorczo kilka rzeczy, więc proszę o informację czy coś potrzebujecie.

Dla uproszczenia podaję kilka rzeczy standardowych, najbardziej potrzebnych:
1. Licencja oprogramowania - 140 pln
2. Kabel USB PC do CU 2m - 140 pln
3. USB BOX w konfiguracji 8 wejść i 8 wyjść - 230 pln + ewentualnie kabel pomiędzy PC a USB BOX 2m - 30 pln
4. USB BOX 2A w konfiguracji 8 wejść i 8 wyjść (dzięki tej wersji 2A sterujemy klawiszem start i ESC z CU za pomocą komputera, reszta funkcjonalności taka jak przy standardowej USB BOX) - 260 pln
5. Licencja na 8 wejść i wyjść do USB BOX - 90 pln
4. 1 szt. IR - Sensor (bez licencji = trzeba zakupić licencje z pkt. 5) - 25 pln

Cały hardware jest "złożony" i gotowy do użycia.
Do tego dochodzi koszt wysyłki 20 pln.

Jeśli macie inne potrzeby konfiguracji to dajcie znać na forum w części poświęconej temu programowi to pomożemy w doborze optymalnego "zestawu".
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Robert
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 39
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Możliwość zakupu programu Cockpit-XP i osprzętu

Post autor: Robert »

Witam, jestem zainteresowany zakupem zestawu i jeszcze bym chciał kupić światła startowe ( podwóje ale bez rampy) https://shop.cockpit-xp.de/startampel/b ... ampel.html plus jakieś niezbędne do tego części. Czy to u Ciebie zamawiać?
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Re: Możliwość zakupu programu Cockpit-XP i osprzętu

Post autor: norbert1222 »

Zakupy tylko oprogramowania czy przedmioty fizyczne też? Jeżeli tak to jaki sklep przejrzeć?
Robert
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 39
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Możliwość zakupu programu Cockpit-XP i osprzętu

Post autor: Robert »

Cały sklep z programem i oprzyrządowaniem do cockpit xp jest tu: https://shop.cockpit-xp.de/, a światła startowe wydaje mi się, że robi jakaś zewnętrzna firma i współpracuje z tymi z cockpitu.
Robert
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 39
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Możliwość zakupu programu Cockpit-XP i osprzętu

Post autor: Robert »

A mam pytanie, co ten usb box robi i do czego te ir sensory są potrzebne, i jak te sensory się montuje i ile ich potrzeba, żeby wszystko fajnie funkcjonowało w najbardziej wypasionej opcji. A miał ktoś do czynienia z tymi światłami startowymi? Ktoś mógłby to łopatologicznie wytłumaczyć plizzz
ODPOWIEDZ