Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post autor: DeathThorn »

po 1 ingerencja w auto i otwarcie go nie ma wplywu na gwarancje .
po 2 chyba nie rozumiem jak jezdzi szybciej po wymianie silnika to chyba dobrze nie ?
Tom2365
Starter
Starter
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2022, 21:18

Re: Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post autor: Tom2365 »

Co do gwarancji to fakt. Jeśli chodzi o silniki to jeszcze raz opiszę.
Z samochodu z 2017 roku porsche 911 wymontowałem silnik i włożyłem go do nowego zakupionego samochodu z 2019roku który jeździł kilkakrotnie szybciej od pozostałych. Po odbyciu próby po torze okazało się że dalej auto szybciej jeździ to z 2019 roku. Wniosek taki ze silnik nie jest przyczyną. Podejrzewam dekoder. To tyle.
TomeG
Ścigant
Ścigant
Posty: 157
Rejestracja: 13 gru 2015, 11:10

Re: Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post autor: TomeG »

#DeathThorn, prędkości maksymalne są takie same, ale próba jej ograniczenia z CU daje inne (niewystarczające) rezultaty w autach z 2019, niż w innych rocznikach. Tak przynajmniej rozumiem z opisów kolegów.
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post autor: DeathThorn »

to przeluz teraz dekoder to tez proste wszystko masz na wtyczkach :) i masz odpowiedz :)
Tom2365
Starter
Starter
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2022, 21:18

Re: Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post autor: Tom2365 »

Czekam teraz na nowe auto ,reklamacja uwzgledniona. Ciekawy jestem czy będzie z 2019roku.Jesli tak to pewnie ten sam problem będzie. Jeśli tak się stanie to odsyłam auto i zwrot pieniędzy. Zobaczymy.
Tom2365
Starter
Starter
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2022, 21:18

Re: Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post autor: Tom2365 »

No niestety, auto przyszło nowe taki sam model,ale usterka tak sama. Sprawdziłem datę produkcji ta sama 04.2919 rok.Z głosiłem fakt .Kazano spakować. kurier odebrał .Czekam na odpowiedź.
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Re: Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post autor: norbert1222 »

Panowie przeczytajcie post od początku. Oczywiście że auta po 2019 roku są szybsze. Nastąpiła zmiana budowy dekodera. Silnik nie ma nic do tego. Czarna duża kostka co by to nie było jest inna. Na zagranicznych forach wyczytałem że to właśnie ta część wszystko zepsuła.
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post autor: DeathThorn »

Czyli tak jak pisałem wystarczy przełożyć dekoder ze starszego auta i juz jest równo :)
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Re: Samochody Carrera produkowane w 2019 roku

Post autor: norbert1222 »

tylko chodziło w poście o to żeby wyjmować auto z pudła i jeździć. nie o przekładanie czipów.
Carrera zaczęła robić gónwo i tu jest problem:). Teraz wypuścili bubla z kołami. Średnice zewnętrzna i wewnętrzna felgi gdzie osadzamy rant opony jest inna. Co za debilny pomysł.
ODPOWIEDZ