Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Wóz zabezpieczenia technicznego

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Wóz zabezpieczenia technicznego

Post autor: DeathThorn »

Najnowszy nabytek

Wóz zabezpieczenia technicznego digital 1:32

czyli : Carrera Wrecker + TrackPro Contour :twisted: wóz holowany to Toyota Corolla ( Ninco )

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 395
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Wóz zabezpieczenia technicznego

Post autor: mrobaszki »

Hej, jak wóz prezentuje się na żywo?
Warto mieć?
Ps, jak dekodery?
MRO
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: Wóz zabezpieczenia technicznego

Post autor: DeathThorn »

z dekoderami walcze bo kurwa ich nie dostalem w paczce i ich szukają.

a woz włąsnie? nie wiem jeszcze jak jezdzi bo musze tor zlozyc ale jak na auto digital 132 jest slabo wykonane, nie ma wnetrza zupelnie, szyba czarna jak w go slabo to sie prezentuje.

zrobie testy w casie jazdy jeszcze i zobaczymy
wilku
Ścigant
Ścigant
Posty: 105
Rejestracja: 28 gru 2016, 06:48
Lokalizacja: Konin

Re: Wóz zabezpieczenia technicznego

Post autor: wilku »

DeathThorn pisze:nie ma wnetrza zupelnie, szyba czarna jak w go slabo to sie prezentuje.
Standardowa sprawa przy autach posiadających oświetlenie błyskowe . Jeśli mogę się dorzucić do pytania o jazdę a w szczególności jak jest napędzany , tylko jedna oś czy obie tylne ?
Pioter
Starter
Starter
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2020, 12:17

Re: Wóz zabezpieczenia technicznego

Post autor: Pioter »

Auto techniczne ma napęd na jedną oś, tą na samym końcu. Na allegroszu jeden sprzedający ma nowe za 99 zł. Czy warto mieć? Kwota nie jest wysoka jak za nowe auto ale nie daje się go zaprogramować jako autonomiczne ani jako safety car. Jeździ tylko gdy jest pod kontrolą użytkownika. Z ciekawostek to oprócz migających świateł na dachu ma jeszcze klakson.
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Wóz zabezpieczenia technicznego

Post autor: Petrus »

Mój synek (3 lata) najbardziej lubi się nim własńie bawić. Może ściągać samochody które wypadły z toru. :D dzięki platformie która jest do niego przyczepiona. Więc dla dzieci polecam. Dla nie dzieci .... nie polecam :?
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Rejent
Starter
Starter
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2020, 11:19

Re: Wóz zabezpieczenia technicznego

Post autor: Rejent »

Dziś zakupiłem Racing Police 124, Audi R8 LMS
Kabina przeszklona, lampy front dają wiele więcej światła niż w innych autach, wygląda widowiskowo.

Co ciekawe ma bardzo silne magnesy i puszczając jako autonomiczne nie mogę go dojść BMW M1 (standardowo bardzo słabe magnesy), Ford Capri Zakspeed z fabrycznie cięższym magnesem też rady nie daje.

Racing Police R8 to bardzo szybkie auto autonomiczne,jako oponent dla trenowanego oponenta.
ODPOWIEDZ