Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Opony do samochodów carrera i innych

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
ODPOWIEDZ
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Opony do samochodów carrera i innych

Post autor: norbert1222 »

Pewnie zauważyliście że wymienione opony w waszym samochodzie nie posiadają napisów takich jak te w oryginale. Jak dla mnie wygląd auta na tym mocno cierpi i dlatego próbuje rozgryźć ten temat.
Na internecie można kupić kalkomanie do opon samochodowych (tych naszych samochodów:)) jednak wybór w skali 1/32 jest mocno uboższy niż w 1/24. Jadnak nie każda firma oponiarska jest dobrze przedstawiona na tych kalkomaniach, a szczególnie Dunlop i Michelin.
A moje pytanie brzmi. Czy ktoś próbował drukować takie kalkomanie do samochodów slot?? Papier specjalistyczny jest ogólnie dostępny ale ale sam wydruk może już nie musi by łatwy. No i nie wiem na jakiej drukarce to powinno się robić. Firmy zajmujące się robieniem takich kalkomanii strasznie przycinają na takim druku i robi się on wtedy średnio opłacalny.
ODPOWIEDZ