Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Carrera Digital 124 BMW M1 "Team Castrol Denmark" Tuning 1 Szlifowanie opon(INSTRUKCJA)

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Carrera Digital 124 BMW M1 "Team Castrol Denmark" Tuning 1 Szlifowanie opon(INSTRUKCJA)

Post autor: Petrus »

Carrera Digital 124 BMW M1 "Team Castrol Denmark" Tuning 1 Szlifowanie opon(INSTRUKCJA)




Prezentacja modelu samochodu Carrera Digital 124 BMW M1 Procar "Team castrol Denmark" No. 101. Pasuje do systemu torów samochodowych Carrera Digital 132 / 124.

Zobaczysz jak wygląda model z zewnątrz i również jak jest zbudowany w środku. Samochód zostanie rozkręcony i przeprowadzony zostanie podstawowy tuning samochodu. Każdy może go zrobić!

Wpływ zmian w samochodzie zostanie zmierzony poprzez czasy przejazdów jakie samochód uzyskuje na torze. Wszystko to zobaczysz na ekranie.

Ciekawe jaki efekt będzie miało szlifowanie opon i zmiana prowadnicy na tuningową?


Proponowane zmiany nie dotyczą systemu Carrera GO.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Tofi
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 62
Rejestracja: 08 gru 2017, 00:57
Lokalizacja: Northampton (UK)

Re: Carrera Digital 124 BMW M1 "Team Castrol Denmark" Tuning 1 Szlifowanie opon(INSTRUKCJA)

Post autor: Tofi »

Przepraszam, że trochę nie na temat, ale zaciekawiła mnie odtworzona scena na makiecie. Na innych twoich filmach tego nie widać, ale jaka jest historia tych zwłok koło kamperwana? W połączeniu z faktem że na pobliskim wzgórzu większoć ludzi leży wygląda to na coś pomiędzy The Walking Dead a krajobrazem po zamachu Breivika.
Odnośnie samego tuningu interesuje mnie wpływ obciążników. Z jednej strony większa masa to wolniejsze auto, z drugiej strony - nisko położona waga to stabilizacja w zakrętach (tak jak magnesy), a więc szybsze auto.
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Carrera Digital 124 BMW M1 "Team Castrol Denmark" Tuning 1 Szlifowanie opon(INSTRUKCJA)

Post autor: Petrus »

Tofi pisze:Przepraszam, że trochę nie na temat, ale zaciekawiła mnie odtworzona scena na makiecie. Na innych twoich filmach tego nie widać, ale jaka jest historia tych zwłok koło kamperwana? W połączeniu z faktem że na pobliskim wzgórzu większoć ludzi leży wygląda to na coś pomiędzy The Walking Dead a krajobrazem po zamachu Breivika.
No przecież to jest jasne ..... oni sie opalają .....
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Tofi
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 62
Rejestracja: 08 gru 2017, 00:57
Lokalizacja: Northampton (UK)

Re: Carrera Digital 124 BMW M1 "Team Castrol Denmark" Tuning 1 Szlifowanie opon(INSTRUKCJA)

Post autor: Tofi »

No tak! Teraz to jasne - nie uwzględniłem że może kulturowo te postacie mają zakaz pokazywania obnażonych kostek. że o kolanach już nie wsponę. Szerokiej drogi i szybkich zakrętów, no i z niecierpliwością czekam na film o obciążnikach.
ODPOWIEDZ