Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Kilka pytań

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Re: Kilka pytań

Post autor: norbert1222 »

Wybacz mi Petrus ze użyłem niecenzuralnego słowa ale morale mi siadło po tym jak mnie potraktowano. I ogólnie dostałem po łbie bóg wie za co.
Tak jak pisałem już wcześniej, raczej nie będę o nic pytał na forum, bo odpowiedzi typu "poszukaj se" albo "znajdź se" to mnie delikatnie mówiąc dobijają. Szukałem pomocy, podpowiedzi bo myślałem ze forum tematyczne na tym polega. Przecież jeżeli wiem coś to dzielę się swoją wiedzą. Przynajmniej tak jest na elektrodzie. Jeżeli prześledzisz moje wpisy to zauważysz że nikogo nie obrażałem. Dowcipem próbowałem nakłonić forumowiczów do szerszych wypowiedzi. Dostałem po głowie za darmo. I jak to teraz jest w modzie: wylał się na mnie jakiś dziwny hejt. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy na jakiś temat to podaje swój mail: norbert1221@wp.pl
Jak będę wiedział to pomogę i napisze.
mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 395
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: NOWY FILM - Carrera Digital dla początkujących - Co sądzicie, uwagi, opinie i pochwały :-)

Post autor: mrobaszki »

.
norbert1222
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 300
Rejestracja: 16 lut 2018, 11:13

Re: Kilka pytań

Post autor: norbert1222 »

To zwracaj wszystkim uwagę a nie tylko mi.
ODPOWIEDZ