Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

problem z autkiem

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
And75
Starter
Starter
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2019, 23:16

problem z autkiem

Post autor: And75 »

Witam,
tor nowy 132, złożony, 3 auta w zestawie i po pewnym czasie jedno przestało jeździć.
Światła się świecą, jedyna reakcją na kontroler to przygaśnięcie tylnych świateł.
Próbowałem z ponownym programowaniem - nie pomogło.Kontrolery podmieniałem - też nie pomogło.
Ktoś ma jakieś pomysły? Czy reklamacja została?
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: problem z autkiem

Post autor: DeathThorn »

a wyciagnij dekoder i zapodaj z innego auta. Ja obstawiam albo zwieche w programowaniu i trzeba rescik albo dekoder padł :roll:
TomeG
Ścigant
Ścigant
Posty: 157
Rejestracja: 13 gru 2015, 11:10

Re: problem z autkiem

Post autor: TomeG »

Może to też być po prostu mechaniczne zablokowanie tylnej osi, np. kręcił się jakiś brud. W którymś z aut miałem problem z błotnikiem, który przesuwał się i ocierał o oponę tak mocno, że blokował się silnik (to chyba był porsche 918).
And75
Starter
Starter
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2019, 23:16

Re: problem z autkiem

Post autor: And75 »

dzięki za podpowiedzi - mechanicznie nic nie blokuje bo bez karoserii to samo się dzieje, a z modułem poczekam co mi powiedzą z reklamacji - nowy sprzęcik więc wolę nie grzebać ;)
a przy okazji - restart autka w jaki sposób się robi?
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: problem z autkiem

Post autor: DeathThorn »

odpinasz chip i podpinasz i ponownie programujesz na inny kontroler
ODPOWIEDZ