Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.
Dzięki temu będziesz informowany na bieżąco o nowych filmach. Znajdziesz tam informację dotyczącą torów wyścigowych, instrukcji, prezentacji i ciekawostek.
Oczywiście im więcej subskrypcji to więcej motywacji do tworzenia nowych filmów :-).
Dziękuję!

problem z autkiem

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
And75
Starter
Starter

problem z autkiem

Post #1 autor: And75 » 12 sty 2019, 23:32

Witam,
tor nowy 132, złożony, 3 auta w zestawie i po pewnym czasie jedno przestało jeździć.
Światła się świecą, jedyna reakcją na kontroler to przygaśnięcie tylnych świateł.
Próbowałem z ponownym programowaniem - nie pomogło.Kontrolery podmieniałem - też nie pomogło.
Ktoś ma jakieś pomysły? Czy reklamacja została?

Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Kontaktowanie:

Re: problem z autkiem

Post #2 autor: DeathThorn » 13 sty 2019, 18:36

a wyciagnij dekoder i zapodaj z innego auta. Ja obstawiam albo zwieche w programowaniu i trzeba rescik albo dekoder padł :roll:

TomeG
Użytkownik szos
Użytkownik szos

Post #3 autor: TomeG » 13 sty 2019, 18:43

Może to też być po prostu mechaniczne zablokowanie tylnej osi, np. kręcił się jakiś brud. W którymś z aut miałem problem z błotnikiem, który przesuwał się i ocierał o oponę tak mocno, że blokował się silnik (to chyba był porsche 918).

And75
Starter
Starter

Post #4 autor: And75 » 13 sty 2019, 20:23

dzięki za podpowiedzi - mechanicznie nic nie blokuje bo bez karoserii to samo się dzieje, a z modułem poczekam co mi powiedzą z reklamacji - nowy sprzęcik więc wolę nie grzebać ;)
a przy okazji - restart autka w jaki sposób się robi?

Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Kontaktowanie:

Post #5 autor: DeathThorn » 13 sty 2019, 20:54

odpinasz chip i podpinasz i ponownie programujesz na inny kontroler

Wróć do „Początki z skalą 1:32 i 1:24”