Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Dziewiczy tor cyfrowy

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
KØNIX
Starter
Starter
Posty: 7
Rejestracja: 03 gru 2018, 23:45

Dziewiczy tor cyfrowy

Post autor: KØNIX »

Pewnie co roku w grudniu na forum takich postów jest sporo, więc i ja chciałbym podpytać od czego zacząć. Na start chciałbym wydać ok 2000-2500. Zastanawiałem się czy na początku lepiej kupić jeden zestaw 1:24 czy np dwa zestawy 1:32. Miejsca mamy sporo bo całe poddasze jest otwarte i ma ok 100m2 więc nie będzie problemu z rozstawieniem. Minusem 1:24 jest bardzo mała dostępność na polskim rynku, w tej chwili gdzie bym nie szukał widzę tylko dwa zestawy. U naszych zachodnich sąsiadów znalałlem jeszcze taki i powiem szczerze, ze gdyby w PL gdzieś był to wybrałbym go z dużym prawdopodobieństwem.

Obrazek

Pozdrwiam i czekam na Wasze opinie.
ODPOWIEDZ