Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Awaria digital 132

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
leon
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2017, 21:25

Awaria digital 132

Post autor: leon »

Witam wszystkich posiadam od 3 dni tor digital 132 DTM nowy. Poskładalem wg.instrukcji.Co pewien czas (różny) wywala mi błąd zwarcia ,prędkość aut mała,auta zatrzymują się 5 sek i możemy jechać delej.Jakiś sugestie mogę go oddać jest na gwarancji ale szkoda...Dziękuję za jakiekolwiek rady.
Pozdro Robert
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Awaria digital 132

Post autor: Petrus »

No to jest gdzies zwarcie.

Sprawdz:

1. Szczotki samochodów, czy gdzieś jakiś drucik nie zwiera
2. W szynach czy nie zapodzaiła się jakiś metalowy przedmiot. Zrób tor proste kółko i też sprawdz czy to się dzieje.
3. "Dla zaawansowanych i problem z gwarancją" może być kabelek w samochodzie który się zwiera. Czy z każdym samochodem to się dzieje?
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
leon
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2017, 21:25

Re: Awaria digital 132

Post autor: leon »

Dziękuję za fachową podpowiedz.Ale tor skrócony
i dalej piszczy awaria,szczotki skontrolowane, oba auta robią cyrk. Muszę odesłać na gwarancję
ODPOWIEDZ