Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Kolejność wyświetlania postów

Mile widziane są wszystkie uwagi dotyczące samego forum. Układ kategorii, podział tematów lub sama konfiguracja. Piszcie swoje sugestie.
ODPOWIEDZ
TomeG
Ścigant
Ścigant
Posty: 157
Rejestracja: 13 gru 2015, 11:10

Kolejność wyświetlania postów

Post autor: TomeG »

Zastanawiam się czy nie było by wygodniej gdyby najnowsze posty pojawiały się na początku, a nie na końcu. Ci, którzy w miarę regularnie używają forum nie czytają przecież wszystkiego po kolei tylko raczej śledzą ostatnie posty w danym temacie. No chyba, że w jakichś preferencjach to można ustawić w ten sposób?
2byszek
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 38
Rejestracja: 29 sty 2017, 12:30

Re: Kolejność wyświetlania postów

Post autor: 2byszek »

Według mnie tak jak jest jest dobrze.
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: Kolejność wyświetlania postów

Post autor: DeathThorn »

jest tu tak jak na kazdym forum nic bym nie mieszal z kolejnoscia postów :)
TomeG
Ścigant
Ścigant
Posty: 157
Rejestracja: 13 gru 2015, 11:10

Re: Kolejność wyświetlania postów

Post autor: TomeG »

"...się kręci Słońce dookoła Ziemi..." :mrgreen:

ciekawe, że w trybie odpowiedzi na posta kolejność się jednak odwraca...

ale ostatecznie nie nalegam, przecież mamy demokrację :D
mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 395
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Kolejność wyświetlania postów

Post autor: mrobaszki »

TomeG pisze:Zastanawiam się czy nie było by wygodniej gdyby najnowsze posty pojawiały się na początku, a nie na końcu. Ci, którzy w miarę regularnie używają forum nie czytają przecież wszystkiego po kolei tylko raczej śledzą ostatnie posty w danym temacie. No chyba, że w jakichś preferencjach to można ustawić w ten sposób?
Moim zdaniem było by łatwiej, popieram ;)
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Kolejność wyświetlania postów

Post autor: Petrus »

TomeG pisze:Zastanawiam się czy nie było by wygodniej gdyby najnowsze posty pojawiały się na początku, a nie na końcu. Ci, którzy w miarę regularnie używają forum nie czytają przecież wszystkiego po kolei tylko raczej śledzą ostatnie posty w danym temacie. No chyba, że w jakichś preferencjach to można ustawić w ten sposób?

We wszystkich forach, które oglądałem tak jest przyjęte. Rozumiem, że problemem jest "dojście" do ostatniego posta? Ja zawsze korzystam z klikania w taki malutki prostokącik przy ostatnim autorze posta. Dzięki niemu można "skoczyć" bezpośrednio do ostatniego posta.

Pewnie takie rozwiązanie z chronologia postów jest dlatego, aby była cała historia wątku też dla nowych użytkowników. Przy pisaniu posta jest z kolei na odwrót bo odnosimy się na ogół do jednego z bieżących postów i możemy wtedy go cytować.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
mrobaszki
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy
Posty: 395
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Kolejność wyświetlania postów

Post autor: mrobaszki »

Petrus pisze:
TomeG pisze:Zastanawiam się czy nie było by wygodniej gdyby najnowsze posty pojawiały się na początku, a nie na końcu. Ci, którzy w miarę regularnie używają forum nie czytają przecież wszystkiego po kolei tylko raczej śledzą ostatnie posty w danym temacie. No chyba, że w jakichś preferencjach to można ustawić w ten sposób?

We wszystkich forach, które oglądałem tak jest przyjęte. Rozumiem, że problemem jest "dojście" do ostatniego posta? Ja zawsze korzystam z klikania w taki malutki prostokącik przy ostatnim autorze posta. Dzięki niemu można "skoczyć" bezpośrednio do ostatniego posta.

Pewnie takie rozwiązanie z chronologia postów jest dlatego, aby była cała historia wątku też dla nowych użytkowników. Przy pisaniu posta jest z kolei na odwrót bo odnosimy się na ogół do jednego z bieżących postów i możemy wtedy go cytować.
Dzięki Petrus, jestem z wami prawie dwa lata ale z tej funkcji nie korzystałem, bo niewiedziałem :roll:
ODPOWIEDZ