Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

samochody carrera 1:43 na torze scalextric

Tutaj można się wymieniać informacjami na temat innych systemów takich jak SCALETRIX SPORT, NINCO SCX itp.
ODPOWIEDZ
roger298
Starter
Starter
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2017, 17:33

samochody carrera 1:43 na torze scalextric

Post autor: roger298 »

Witam,

czy wie ktoś czy samochody z systemu carrera w skali 1:43 będą pasowały na tor scalextric 1:32 ?
tak się zastanawiam bo na alle... są niedrogie używki a i jak szerszy tor będzie dla samochodu to się w drifty można by pobawić :D
Awatar użytkownika
DeathThorn
Fast&Furious
Fast&Furious
Posty: 506
Rejestracja: 29 lis 2016, 14:36
Lokalizacja: Osieki Lęborskie
Kontakt:

Re: samochody carrera 1:43 na torze scalextric

Post autor: DeathThorn »

Hell - o

tak pasują i śmigają mam także tory scalextric anlogowe i tory GO takze posiadam :)

sprawdzałem autka z go smigają na torach scalextric bez problemów :) :mrgreen:
roger298
Starter
Starter
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2017, 17:33

Re: samochody carrera 1:43 na torze scalextric

Post autor: roger298 »

dzięki, to super bo zdaje się że samochody w skali 143 bywają w przyzwoicie niskich cenach w przeciwieństwie do rodzimych scalextic no i zawsze to trochę więcej miejsca na flankach :D, chociaż nad tym problemem już zacząłem pracować o czym opowiem w następnym poście...
djzurek
Starter
Starter
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2017, 10:03

Re: samochody carrera 1:43 na torze scalextric

Post autor: djzurek »

Witam
Posiadam tor systemy Scalextric i nabyłem niedawno autko carrera go i mam problem gdyż autko to nie chce płynnie jeździec po Moim torze tzn. jeździ ale np na zakręcie staje i nie pojedzie dalej pomimo iż koła buksują na torze. Macie może jakiś patent na taka przypadłość?

ps podpiłowałem troszkę tą prowadnicę ale problem nadal występuje.
ODPOWIEDZ