Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Wypadek Schumachera

Tu można rozmawiać o wszystkim innym niż o torach samochodowych :-)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojt.rak
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 69
Rejestracja: 22 gru 2013, 11:37

Wypadek Schumachera

Post autor: Wojt.rak »

Ale niefart. Taki znany wyścigowiec, tyle niebezpiecznych sytuacji i teraz taki wypadek . Na dodatek na nartach.
:cry:
Trzymam za niego kciuki.
Papa

Wojtek

Mam Formułe !! Ale jazda !!
Awatar użytkownika
karolus maximus
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 98
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:34

Re: Wypadek Schumachera

Post autor: karolus maximus »

Niestety ,to się nazywa pech .Leigh Adams żużlowiec światowej klasy na torze przeżył tyle lat a wypadek miał w Australii na corsie lub enduro w jakichś zawodach na pustyni i o mało nie stracił życia. Pamiętam ,ze większego szoku doznałem jak z niecierpliwością czekałem na sezon F1 a tu nagle RK rozbija się o bandę i już mi rękę chcieli odcinać :/
Awatar użytkownika
Wojt.rak
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 69
Rejestracja: 22 gru 2013, 11:37

Re: Wypadek Schumachera

Post autor: Wojt.rak »

No właśnie. Właściwie Kubica też miał taki pech, albo szczęście (bo kiepsko to wyglądało), tyle tylko, że stało się to podczas wyścigu. I jeszcze dzisiaj w wiadomościach słyszałem, że Schumacher pojechał na te narty świętować swoje urodziny, które są dzisiaj.
Ble...
Papa

Wojtek

Mam Formułe !! Ale jazda !!
Awatar użytkownika
GOPiotrGO
Ścigant
Ścigant
Posty: 139
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09

Re: Wypadek Schumachera

Post autor: GOPiotrGO »

Wojt.rak pisze:Ale niefart. Taki znany wyścigowiec, tyle niebezpiecznych sytuacji i teraz taki wypadek . Na dodatek na nartach.
:cry:
Trzymam za niego kciuki.
No z ostatnich wiadomości chyba są jakieś nadzieje, ze Schumi wraca do zdrowia. Przynajmniej jest już z nim jakiś kontakt. Macie więcej newsow?
Awatar użytkownika
Wojt.rak
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 69
Rejestracja: 22 gru 2013, 11:37

Re: Wypadek Schumachera

Post autor: Wojt.rak »

Ostatnio coś czytałem, że Schumi wychodzi ze szpitala i już jest w domu. Całkiem dobre rokowania chyba są. Ten to ma zdrowie. Trzymamy kciuki !!
Papa

Wojtek

Mam Formułe !! Ale jazda !!
Awatar użytkownika
GOPiotrGO
Ścigant
Ścigant
Posty: 139
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09

Re: Wypadek Schumachera

Post autor: GOPiotrGO »

Jaki jest ostatni stan rzeczy? Wiecie coś na ten temat?
Awatar użytkownika
mclain
Starter
Starter
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2018, 12:04

Re: Wypadek Schumachera

Post autor: mclain »

Ciekawe czy w ogóle kiedyś z tego wyjdzie...
---
Charles79
Starter
Starter
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2019, 15:23
Kontakt:

Re: Wypadek Schumachera

Post autor: Charles79 »

Ostatnio ponoć jest lepiej. Dziennikarze "Daily Mail" donieśli, że stan Schumachera jest lepszy niż podejrzewano. Nie jest już przykuty do łóżka i nie musi być przez cały czas podłączony do aparatury podtrzymującej życie.

Ale, jaka jest prawda? Nie wiadomo, bo wokół jego stanu zdrowia są same tajemnice. Wiecie coś nowego?

Charles,
Helen53
Starter
Starter
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:49
Kontakt:

Re: Wypadek Schumachera

Post autor: Helen53 »

Ciężko coś powiedzieć, bo rodzina nie udziela żadnych informacji. Wiadomo, że przebywa w swoim domu w Szwajcarii i ma tam zapewnioną bardzo dobrą opiekę i wsparcie medyczne. Ale cóż więcej można powiedzieć? Chyba tylko to, że nie poddaje się i walczy.
ODPOWIEDZ