Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Rozbudowa zestawu GO na GO +

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
Kkorytek
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2017, 11:10

Rozbudowa zestawu GO na GO +

Post autor: Kkorytek »

Witam

Mianowicie mam mały problem z konfiguracją podzespołów Go+ oraz aplikacją do Carrera Go+ Mianowicie zakupiłem zestaw z Bluetooth oraz nowe kontrolery z czerwoną wtyczka. Mój problem polega na tym że aplikacja apk. Carrera Go+ nie mierzy pokonanych okrążeń. Czy do.prawidlowego działania wszystkich podzespołów niezbędny jest Pit stop?
Awatar użytkownika
GOPiotrGO
Ścigant
Ścigant
Posty: 139
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09

Re: Rozbudowa zestawu GO na GO +

Post autor: GOPiotrGO »

Kkorytek pisze:Witam

Mianowicie mam mały problem z konfiguracją podzespołów Go+ oraz aplikacją do Carrera Go+ Mianowicie zakupiłem zestaw z Bluetooth oraz nowe kontrolery z czerwoną wtyczka. Mój problem polega na tym że aplikacja apk. Carrera Go+ nie mierzy pokonanych okrążeń. Czy do.prawidlowego działania wszystkich podzespołów niezbędny jest Pit stop?
Nie mam akurat torów GO+, ale wydaje mi się, że w każdym zestawie jest PitStop i powinno to działać. Zresztą parowanie do Bluetooth wykonywane jest z szyną podłączeniową.

Może coś zle w ustawieniach?
Kkorytek
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2017, 11:10

Re: Rozbudowa zestawu GO na GO +

Post autor: Kkorytek »

Dla sprecyzowania zakupiłem te elementy.
Załączniki
Screenshot_20171203-181652.png
Screenshot_20171203-181736.png
Awatar użytkownika
GOPiotrGO
Ścigant
Ścigant
Posty: 139
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09

Re: Rozbudowa zestawu GO na GO +

Post autor: GOPiotrGO »

Niestety nie pomogę Ci, gdyż nie mam tego zestawu. Wszędzie w zestawach jest z pitstopem. A czy aplikacja "widzi" tor?
Kkorytek
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2017, 11:10

Re: Rozbudowa zestawu GO na GO +

Post autor: Kkorytek »

Po wielu próbach udało się uruchomić licznik okrążeń w aplikacji Go+ Zauważyłem, że największym wyczynem jest utrzymanie stałego połączenia z torem startowym + za jasna cholere nie wiem dlaczego sygnał bluetooth się rozlącza i podłącza na przemian.
ODPOWIEDZ