Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Carrera Grand Champion 50600 Samochody

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
Duszeg
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2016, 16:31

Carrera Grand Champion 50600 Samochody

Post autor: Duszeg »

Witam. Kupiłem tor jak w tytule Carrera Grand Champion 50600 1:40 i mam problem. Zakupiłem go bez samochodów i teraz chciałbym zadać' pytanie. Jakie samochody będą pasowały do tego zestawu ? Za odpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam Antoni.
beczkofan
Starter
Starter
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:53

Re: Carrera Grand Champion 50600 Samochody

Post autor: beczkofan »

Witaj, wszystkie w skali 1:40, Carrera Go jest też chyba w tej skali, praktycznie każdy samochodzik ktory będzie pasował tylko wtedy musisz patrzeć jaki dajesz prąd tak aby go nie spalić, kiedyś bawiłem się w ten system.
Duszeg
Starter
Starter
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2016, 16:31

Re: Carrera Grand Champion 50600 Samochody

Post autor: Duszeg »

Tylko wszędzie są 1:43. Zna pan strony z samochodami 1:40 ?
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Carrera Grand Champion 50600 Samochody

Post autor: Petrus »

Witaj na forum :D !

Carracing jest bardzo starym systemem, obecnie nie produkowanym. Jest tego jednak bardzo dużo do kupienia na zagranicznych aukcjach. Możesz również podłączyć zasilacz do Carrera Go (po niewielkich przeróbkach wtyczki) i jeździć samochodami Carrera GO. Będzie dobrze działać.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
beczkofan
Starter
Starter
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:53

Re: Carrera Grand Champion 50600 Samochody

Post autor: beczkofan »

Gdzieś posiadam jeszcze kilka samochodów do tego systemu (skala 1:40) jeżeli nadal szukasz autek to dajznać jak Cię interesuje. :D
ODPOWIEDZ