Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Kłopot z jednym z torów.

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
Chez40
Starter
Starter
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2020, 17:15

Kłopot z jednym z torów.

Post autor: Chez40 »

Zakupiłem dla syna Cartera go+ syn jest poprostu mega zadowolony. Ale od samego początku był problem auta nie chciały jeździć ciągle dźwięk błędu i ciągle wciskanie przycisku plus. Sprzedawca wysłał nowy PIT STOP ale nic nie pomogło. Po kilku godzinach prób i kombinacji jestem pewien że problem dotyczy tylko niebieskiego toru. Na torze czerwonym nie ma problemu auta śmigają jak szalone nawet po wypadku stawiam na tor i jedzie.
Tor niebieski start kilka centymetrów i dźwięk błędu i przycisk plus i tak w kółko nie da się przejechać okrążenia. Zamieniłem kontrolery ale nic nie pomogło.
Proszę o pomoc dla mnie to czarna magia A syn jest tak zadowolony z prezentu nie chciał bym oddawać toru.
Z góry dziękuję za pomoc.
diabeu44
Starter
Starter
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 23:06

Re: Kłopot z jednym z torów.

Post autor: diabeu44 »

witam
podpinam się po ten temat, mam dokładnie ten sam problem z torem carrera go+ ,niewiem gdzie szukać problemu ,czy to szyna startowa jest uszkodzona ??/ po wypięciu odcinka pit stopu problem pozostał ..
ODPOWIEDZ